У Львівській національній музичній академії відбудеться Всеукраїнська конференція “Музичне виховання як проблема національної безпеки” « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Львівській національній музичній академії відбудеться Всеукраїнська конференція “Музичне виховання як проблема національної безпеки”
9-10-2014

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції “Музичне виховання як проблема національної безпеки”

В сучасному українському суспільстві музичне виховання серед всіх інших засобів формування особистості займає чи не останнє місце. Це не лише невірно загалом, але й суперечить питомо національним українським духовним традиціям і засадам ментальності. Нехтування тим надпотужним потенціалом, який містить музика, зокрема народна й академічна, для формування таких світоглядних переконань, як патріотизм, повага до духовної спадщини, усвідомлення значущості й органічності українського народу в європейському просторі, принесло аж надто помітні негативні результати.

Тому в руслі тих принципових інновативних зрушень у сфері освіти, науки, культури не повинно забракнути кардинально нової концепції національного музичного виховання. Звісно, це передусім практичні кроки у напрямку впровадження нових форм музикування у дошкільні заклади, шкільну освіту, поширення альтернативних аматорських осередків тощо. Але практика повинна спиратись на міцне науково-теоретичне підґрунтя, яке пропонуємо обговорити і сформувати разом, в процесі обміну думками, дискусій, представлення власного досвіду.

Для цього запрошуємо професорів і викладачів музичних та педагогічних вищих навчальних закладів, педагогів-практиків, всіх небайдужих до цієї надважливої ділянки виховання наступного покоління до участі у Всеукраїнській конференції, що відбудеться на базі Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка 20 – 21 листопада 2014 року.

Координатор конференції – кандидат мистецтвознавства, доцент Мирослава Новакович.

Заявки на участь у конференції просимо присилати за адресою:

Львівска національна музична академія ім. М.Лисенка,
вул. О. Нижанківського, 5
м.Львів, 79005.


e-mail: ldma@mail.lviv.ua

Для довідок: тел. (032) 235 82 68, 235-82-91, факс (032) 235 84 83.


Додатково:

Інна Совсун: Університети повинні навчитися заробляти за рахунок наукових досліджень

У ДІНЗ України розглянуто результати апробації Орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності ВНЗ

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів