Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у семінарі «Досвід роботи Чеської Республіки у здійсненні оцінювання якості вищої освіти та акредитації навчальних програм ВНЗ» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у семінарі «Досвід роботи Чеської Республіки у здійсненні оцінювання якості вищої освіти та акредитації навчальних програм ВНЗ»
6-10-2014

3 жовтня 2014 року управління ліцензування, акредитації та нострифікації провело навчально-інформаційний семінар «Досвід роботи Чеської Республіки у здійсненні оцінювання якості вищої освіти та акредитації навчальних програм вищих навчальних закладів».

Захід відбувся у конференц-залі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за участю Андрія Шевцова, начальника управління, та інших представників МОН України, Владимири Дворжакової, голови Акредитаційної комісії Чеської Республіки, Їржи Смрчки, керівника секретаріату Акредитаційної комісії, Зденки Вагнерової, керівник проектів «Відкритий світ» Асоціації з міжнародних відношень (Чеська Республіка), Романа Вернидуба, проректора НПУ імені М. П. Драгоманова, інших представників вищих навчальних закладів України, експертів з питань оцінки якості вищої освіти та акредитації.

Свій досвід з питань акредитації чеські колеги представили у доповідях: «Акредитаційна система вищої освіти у Чеській Республіці», «Стандарти Акредитаційної комісії при оцінці навчальних програм», «Зовнішнє оцінювання Акредитаційної комісії відповідно до європейських стандартів».

Також на семінарі представлено досвід вступу Акредитаційної комісії Чеської Республіки до Європейської асоціації Акредитаційних Комісій із забезпечення якості вищої освіти (ENQA).

Надана інформація викликала жваву дискусію серед експертів. Зокрема, для української сторони важливим було обговорення досвіду Чехії з питань акредитації ВНЗ у контексті реформ, які відбуваються в системі вищої освіти України згідно з новим Законом «Про вищу освіту».

Керівник проекту \


Голова Оргкомітету Національного академічного рейтингу кращих університетів ТОП 200 Україна та член виконавчого комітету IREG Олеся Линовицька також взяла участь у семінарі.За інформацією: mon.gov.ua,
euroosvita.net
Додатково:

Сумський державний університет з моніторинговим візитом відвідали представники Національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна»

Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у зовнішньому акредитаційному аудиті МКТУ ім. Х.А. Ясаві

Керівника проекту "ТОП 200 Україна" - Олесю Линовицьку було переобрано на повторний термін для роботи у Виконавчому комітеті IREG

Руководитель проекта «ТОП – 200, Украина» Линовицкая Олеся приняла участие в Форуме ЮНЕСКО "Рейтинг и оценка качества высшего образования – сильные и слабые стороны»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів