4-6 грудня відбудеться ITMED 2014 - Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині" « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
4-6 грудня відбудеться ITMED 2014 - Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині"
6-10-2014

8-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині", Польща, Білий Сток, 4-6 грудня 2014 року

Основні акценти форуму ITMED 2014 – підготовка проектів до програми Горизонт 2020 та поширення досвіду створення і функціонування кластерів та технологічних парків у сфері біотехнологій і медицини, практичні аспекти використання нових технологій у медичних та оздоровчих закладах, підготовка нових міжнародних проектів, розвиток трансферу технологій та ширше залучення малих і середніх підприємств до впровадження новинок у медичні сфері.

Шановні колеги!

Щорічні форуми ITMED у Білому стоку та Біловежі стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з європейських країн, країн Східної Європи та скандинавських країн.
Цього року організатори форуму прагнуть залучити до участі у форумі практикуючих лікарів та провідні медичні клініки. Це дозволить збільшити коло потенційних партнерів та клієнтів для представників сфери науки. Особливі сподівання покладаються на збільшення кількості малих і середніх підприємств для підтримки яких Європейська Комісія планує збільшити фінансування у діючих конкурсах науково-технологічної програмі Horizon 2020.
Переглянути діючі конкурси програми Горизонт2020 за напрямком Health

Під час форуму ITMED 2014 Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні. Форум надає учасникам можливості виступу під час сесії, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також організаційї індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.

Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua) та НДО "Агенція Європейських Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у 8-му Міжнародному форумі "Інноваційні технології в медицині", який буде проходити у Польщі у приміській відпочинковій зоні міста Білий сток у готелі Surpasl з 4 по 6 грудня 2014 року.

Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходиться в англомовних додатках до цього повідомлення (див. внизу сторінки). На Веб-сторінці форуму знаходяться інформаційні матеріали англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.
Веб сторінка форуму ITMED 2014: http://www.bestofeast.mwci.eu/pl/days'14.aspx

Основні тематичні робочі семінари форуму:

MAGNETIC RESONANCE FUNCTIONAL IMAGING- prof. Piotr Bogorodzki (Warsaw Uni-versity Of Technology)

LAYERS AND COATINGS IN MEDICINE –prof. Piotr Niedzielski (Lodz University of Technology)

AGEING SOCIETY CHALLENGE FOR MEDICAL SCIENCES - Prof. Lucyna Woźniak (Medi-cal University of Lodz)

GRAPHENE IM MEDICINE – Prof. Jan Szmidt (Warsaw University Of Technology), prof. Piotr Niedzielski (Lodz University of Technology)

PLASMA-SURFACE MODIFICATION OF IMPLANTS – prof. Stanisław Mitura (Koszalin University of Technology)

ROBOTICS IN CARDIAC SURGERY – Prof. Zbigniew Nawrat (Fundacja Rozwoju Kardiochi-rurgii w Zabrzu)

COMPOSITES AS AN EXAMPLE OF IMPLANT BIOMIMETIC – Prof. Jan Chłopek (AGH)

INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGIES FOR MEDICINE AND HEALTH MONITORING – prof. Sławomir Hausman (Lodz University of Technology), Prof. Eugeniusz Sajewicz (Bialystok University of Technology)


Ви можете ознайомитись з інформаційними матеріалами попередніх форумів ITMED (фото подій форуму та приклади постерів і презентацій) з посиланням:
http://www.bestofeast.mwci.eu/pl/itmed.aspx
та
http://bestofeast.mwci.eu/pl/itmed'13.aspx

Львівський ЦНІІ та НДО "АЕІ" надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 1500 грн. без ПДВ за умови, що участь у делегації візьме не менше 15 учасників. При оплаті на рахунок ЛвЦНІ до цієї суми буде пораховано ПДВ у розмірі 300 грн.

Сума цього оргвнеску визначає вартість оренди автобуса, а також оплата інформаційно-організаційних робіт колективу ЛвЦНІІ, надання консультацій з питань оформлення віз, допомогу у резервуванні готелів та інша необхідна організаційна підтримка. Для оплати ми оформляємо необхідні угоди, акти, рахунки. Проекти документів направлятимуться Вам електронною поштою для узгодження змісту з метою уникнення технічних труднощів при оплаті через органи держказначейства.

Графік виїзду делегації в Польщу.
Виїзд 03 грудня між 10.00 та 11.00 в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 6 грудня орієнтовно до 24.00.

Для участі у форумі у складі делегації необхідно якнайшвидше заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації. Кінцевий термі заповнення - 03 листопада 2014.
https://docs.google.com/forms/d/1IL5ShqQ1h8SGoc8HYenyPrr_VqPotIe8OrYet9X5hrA/viewform

Якщо Ви не маєте діючої Шенгенської візи рекомендуємо реєструватись швидше, щоб отримати оригінал запрошення. Просимо також врахувати, що виїзд у складі відбудеться тільки за умови наявності мінімальної кількості учасників для можливості оренди автобуса.

Організаційні аспекти представлення інформації на форум ITMED2014.

Для того, щоб Ви могли представити свої пропозиції на розробки на форумі Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:
Реєстраційну анкету
ЗАВАНТАЖИТИ РЕЄСТРАЦІЙНУ АНКЕТУ

Короткий реферат виступу (це якщо Ви пануєте виступу з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї)
ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР РЕФЕРАТУ

Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, а також це буде основою для налагодження бізнес-контактів)
ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР БІЗНЕС-ПРОПОЗИЦІЇ

Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі
ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУЛЯР ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції). але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію.

Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують
Оргвнесок для українських організаторів виїзду (1500 без ПДВ або 1800 грн. з ПДВ в залежності від форми олпати)
оргвнесок польським організаторам (стандартна ціна 100 євро або 400 злотих, для учасників групового виїзду встановлено спеціальну ціну у розмірі 200 злотих)
оплата проживання в готелі (три ночі з 04 по 06 грудня), ми плануємо резервувати недорогий готель недалеко від місця проведення форуму.
Перелік готелів:
http://www.incognito-suprasl.pl/oferta.html
http://www.akademia.cerkiew.pl/page.php?id=45
http://www.hotelsuprasl.com/

Примітка 1. При сплаті вищевказаних сум польські організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.
Примітка 2. Якщо Ви маєте можливість оплачувати участь у заходах з коштів своїх організацій чи проектів, то ми можемо надати Вам можливість укласти угоду з СПД для покриття всіх витрат на поїздку, тобто витрати в Україні та у Польщі. Сума оплати буде розраховуватись індивідуально, відповідно до Ваших потреб та можливостей.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
Інформаційний лист англійською мовою.

Консультації за телефонами:
050 9292396, - Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНІІ.
095 0364383 - Алла Глібова, менеджер ЛвЦНІІ

Візові питання

Візи Ви оформляєте самостійно. Ми допомагаємо отримати запрошення для мультивізи та консультуємо щодо змісту заповнення візової анкети. Польські консульства тепер вимагають обов’язкової особистої явки заявника. Нижче подаємо посилання на перелік консульських округів, щоб Ви могли зорієнтуватися в яке польське консульство подавати заявку на отримання візи
http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/kons_okruhy
Веб-адреси консульств Ви можете знайти за посиланням

http://lwow.msz.gov.pl/uk/konsulat/inne_przedstawicielstwa_na_ukrainie
Рекомендуємо врахувати, що на сайті E-konsulat (https://secure.e-konsulat.gov.pl) чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до дати подання документів, оскільки є багато візових заявок
Додатково:

НІП України: Щодо реєстрації учасників програми «Горизонт 2020»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів