Навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Навчання у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня
1-10-2014

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Навчання для першокурсників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля розпочнеться з 1 жовтня. Ректорат університету передислоковано з Луганська до Сєвєродонецька, повідомляє УНН з посиланням на прес-центр ВНЗ.

“Для організації іспитів в період до припинення бойових дій та відновлення енергозабезпечення міста Луганська, управління та інформаційне забезпечення Далівського університету буде сконцентровано в Сєвєродонецькому технологічному інституті СНУ ім. В.Даля. Початок навчального року для студентів першого курсу — 1жовтня, для старших курсів навчання розпочнеться 1 вересня”, — повідомили у прес-центрі СНУ.

Водночас керівництво університету попіклувалось про безпеку кожного студента. До скінчення бойових дій луганським далівцям намагатимуться забезпечити навчання у дистанційній формі.

“В умовах бойових дій на території Луганської області необхідно мінімізувати переміщення учасників навчального процесу, сконцентрувавши переважну частину навчання в межах дистанційної форми”, — розповіли в прес-центрі університету.

В приймальній комісії також зазначили, що у зв’язку з проведенням АТО вступна компанія буде продовжена.

“Прийом заяв для вступу на перший курс проводиться до 8 (15) вересня 2014 року. Зарахування буде проведено до 30 вересня 2014 року. У так званих "хвилях" зарахування братимуть участь і абітурієнти, які були рекомендовані до зарахування на початку серпня”, — додали в навчальному закладі.

Як повідомляв УНН, Луганський Національний університет імені Т. Шевченко відновить роботу у Старобільську. Додамо, що за словами начальника департаменту освіти та науки Луганської ОДА Ірини Цимбал, все ще невідомо, як зможуть організувати навчання для студентів Медичного університету та Луганського університету внутрішніх справ.


Додатково:

МОН: Щодо питання діяльності ВНЗ Донбасу

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів