УжНУ продовжує працювати за кредитно-модульною системою « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
УжНУ продовжує працювати за кредитно-модульною системою
1-10-2014

Про навчання у кредитно-модульній системі, спростування чуток щодо її скасування, а також створення комісії для оновлення складу конференції трудового колективу і присвоєння звання «Почесний доктор УжНУ» йшлося під час Вченої ради, яка відбулася у виші 29 вересня.

Серед інших питань порядку денного – підготовка до опалювального сезону та впровадження електронної форми навчання в УжНУ.

Вчена рада проголосувала за новий порядок удостоєння звання «Почесний доктор УжНУ», згідно з яким, виш може надати таку честь не більше, ніж трьом особам на рік. Під час засідання внесли кандидатуру Коралії Адіни Которакі, науковця і громадського діяча з Румунії, завдяки якій триває українсько-румунська співпраця у виші. Присутні проголосували за надання їй звання почесного доктора.

Про введення додаткової кваліфікації для випускників факультету іноземної філології під час Вченої ради розповів в. о. декана Михайло Рошко. Йшлося про зміни навчального плану, додаткові години на вивчення іноземної мови, за які проголосували під час попереднього засідання. Результати такі, що набір на перший курс зріс на 20–25 %. Відтепер студенти повинні складати держіспит з другої іноземної мови, а викладання навчальних предметів ведеться іноземною мовою.

На факультеті міжнародної політики, менеджменту і бізнесу створять кафедру міжмовного спілкування та фахового перекладу. Відповідне рішення теж затвердили під час Вченої ради.

24 вересня до всіх українських вишів надійшло роз’яснення щодо скасування обов’язковості кредитно-модульної системи. Міністерство освіти і науки України звертає увагу на необхідність використання у повному обсязі Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи та її ключових документів, йдеться у роз’ясненні. «Ніякого скасування кредитно-модульної системи цього року не може бути, – зауважив під час Вченої ради в. о. проректора Олександр Сливка. – Сьогодні ми не маємо іншого положення. Переходити на інші стандарти зможемо тільки наступного року, а працювати в цьому будемо лише в цій системі. Прошу керівників усіх факультетів роз’яснити цю інформацію на місцях».

На цей момент у виші вже затвердили етапи модулів і зимової сесії, яка триватиме з 1 до 15 грудня. Щодо початку другого семестру, дати наразі немає. Організацію навчання після канікул обговорять на одній із наступних вчених рад.

Із 6 вересня в Україні діє новий Закон «Про вищу освіту», у якому дещо змінені умови створення вищого колегіального громадського самоврядування – конференції трудового колективу, у котрому має бути не менше 75 % науковців, 15 % студентства. Тому в УжНУ створили комісію для підготовчої роботи над оновленням складу конференції. Склад комісії теж затвердили під час засідання 29 вересня.
Додатково:

Ректор Ужгородського національного університету: «Хочу, щоб кожен працівник УжНУ міг пристойно заробляти»

В УжНУ створено національний контактний пункт для участі в конкурсах, підтримки досліджень та інновацій

Міністр освіти: «Відповідальність за якість освіти ми покладемо на університети»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів