Віталій Кличко: У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Віталій Кличко: У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей
18-09-2014

Віталій Кличко прозвітував про перші сто днів роботи

Мер Києва Віталій Кличко прозвітував перед громадою про перші сто днів роботи на посаді Київського міського голови. Він розповів, у якому стані отримав Київ, і що було зроблено у місті, зокрема, щодо боротьби з корупцією, незаконними МАФами і будівництвом, окреслив основні зміни і тенденції у транспортній, медичній, житлово-комунальній та інших сферах життя столиці.

"Сьогодні я звітую перед громадою Києва про перші сто днів роботи. Починати було складно, скажу чесно! Але впевнений, що в цьому першому стоденному раунді перемогла наша команда. " - зазначив Кличко.

Серед багатьох гострих питань було визначено такі проблеми з дошкільною освітою:

* У дошкільних навчальних закладах Києва місць не вистачає. У нас черга – 8 тисяч дітей.

* Ми відновили роботу 65-ти груп у дошкільних навчальних закладах, які тривалий час використовувалися не за призначенням.

* Моїм розпорядженням вже вирішене питання повернення 5-ти дитячих садочків

– Ми удосконалюємо систему електронного запису дітей до дитсадків. Робимо запис повністю автоматизованим, прозорим, без можливості адміністративного втручання.

* Будемо реконструювати дитсадки, і збільшувати їх площу там, де це дозволяють будівельні конструкції.Більше інформації тут: don.kievcity.gov.ua


Додатково:

Заступник голови КМДА пропонує освітянам розглядати батьків як інвесторів

Директор Департаменту столичної освіти: Протягом багатьох років освітню галузь оцінювали за не дуже правдивими показниками

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась конференція на тему: «Про підсумки розвитку освіти міста Києва у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014 – 2015 навчальний рік»

Керівництво МОН прозвітувало про роботу за 100 днів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів