У Львівській політехніці найбільшою популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У Львівській політехніці найбільшою популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки
14-08-2014

У Національному університеті “Львівська політехніка” відбулося засідання приймальної комісії.На ній були обговорені перші підсумки вступної кампанії-2014, де йшлося про результати зарахування абітурієнтів на державну форму навчання.

Як наголосив голова приймальної комісії, ректор університету професор Юрій Бобало, цього року згідно із доведеним планом кількість зарахованих вступників за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів, які навчатимуться за бюджетні кошти, сягає 2 312. План виконаний з усіх 63 напрямів підготовки фахівців.

Варто підкреслити, що зросли прохідні бали з багатьох напрямів підготовки: 600 і більше конкурсних балів потрібно було набрати абітурієнтам, аби навчатися програмній інженерії,філології, журналістиці, музейній справі та охороні пам'яток історії та культури тощо. Значною популярністю серед вступників користувалися комп'ютерні науки: на цей напрям підготовки надійшла рекордна кількість заяв — понад 2 300 при загальному ліцензованому обсязі набору 300. Традиційно значне зацікавлення в абітурієнтів викликають архітектура, дизайн та реставрація творів мистецтва.

Цього року кількість поданих заяв на вступ до Львівської політехніки теж сягнула максимуму — понад 54 тисячі за всіма напрямами підготовки. За цим показником університет твердо утримує третє місце серед ВНЗ України.

В найближчий час підіб'ють підсумки зарахування вступників на контрактну форму навчання. Зазначимо, що з багатьох напрямів підготовки тут теж відбудеться конкурсне випробування. Загалом студентами в наступному навчальному році стануть понад 7400 студентів.


За інформацією Національного університету «Львівська політехніка»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів