НІП-Україна: Пошук партнерів для участі у проектах програми «Горизонт 2020» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НІП-Україна: Пошук партнерів для участі у проектах програми «Горизонт 2020»
4-08-2014

На сайті НІП-Україна створено новий розділ, присвячений пошуку партнерів для участі у проектах програми «Горизонт 2020».

Більшість проектів у програмі Горизонт 2020 є проектами по співпраці, де головною умовою є мінімум три партнери з трьох різних країн-членів ЄС або асоційованих країн. Для пошуку партнерів існує кілька служб, які допоможуть знайти організації, що мають намір брати участь у проектах, а також дають можливість опублікувати ваші пропозиції по співпраці. Також можна подати проектну пропозицію від індивідуального дослідника, групи науковців або організації. Такі гранти фінансуються у рамках Європейської дослідницької ради (European Research Council (ERC) та заходів Марі Склодовської-Кюрі (Marie Skłodowska-Curie actions (MSCA), представники малих та середніх підприємств беруть участь у спеціальному інструменті для МСП.

Головним джерелом інформації щодо пошуку партнерів є Он-лайн посібник Г2020, де у розділі Find partners or apply as individual можна знайти будь-які дані щодо служб пошуку партнерів та інших умов участі.

Щоб знайти сторінку Посібника потрібно вийти на сайт Порталу для учасників у розділ How to participate - http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/funding/index.html#. Біля розділу «Крок 2 – Пошук партнерів для проекту або подача проектної пропозиції від індивідуального дослідника» знаходиться лінк на Он-лайн посібник Г2020.Файли для завантаження

1) Пошук партнерів для участі у проектах програми «Горизонт 2020»;

2) Реєстрація на порталі для учасників «Горизонт 2020». Публікація профайлу на сайті Cordis

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів