СумДУ успішно пройшов престижний міжнародний аудит QS STARS « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
СумДУ успішно пройшов престижний міжнародний аудит QS STARS
4-08-2014

Сумський державний університет першим в Україні пройшов незалежний зовнішній аудит, що проводила міжнародна компанія QS (Лондон, Великобританія), відома своїм рейтингом кращих університетів світу QS World University Rankings. За результатами аудиту за кожним напрямом діяльності та в цілому присвоюються «зірки» якості.

Сумський державний університет здобув найвищі оцінки (5 зірок) за такими категоріями:


Teaching – кількісний та якісний склад викладачів, задоволеність студентів якістю навчання;
Access – рівні умови та доступність навчання;
Engagement – соціальна спрямованість діяльності;
E-learning – розвиненість електронних технологій навчання.

За категорією «Employment» (працевлаштування випускників та авторитетність серед вітчизняних та міжнародних роботодавців) СумДУ оцінений чотирма зірками.

Загалом за результатами аудиту Сумський державний університет має 3 зірки з 5 можливих. Те, що 15% університетів світу, які входять до ТОР-групи рейтингу QS і оцінювалися за методикою QS STARS, мають такий самий результат, а 6% − 2 зірки, є підтвердженням реалістичності входження СумДУ до елітної університетської спільноти світу

Як відзначив ректор СумДУ Анатолій Васильєв, участь в аудиті, міжнародних та вітчизняних рейтингах дає можливість для університету оцінити свої можливості, порівняти результати діяльності зі світовими стандартами та корегувати подальший розвиток. «Ми будуємо успішний університет заради успішності наших випускників, тому такий аудит є необхідним для входження в європейський і світовий науково-освітній простір», - наголосив ректор.

Довідково.

Компанія QS проводить аудит університетів з більше 30 країн світу за близько 100 індикаторами діяльності, які можна вважати визнаними стандартами виміру якості діяльності університетів світу. Серед країн світу найбільш активними є Австралія та США, пострадянських країн - Росія, Литва та Казахстан. Цікавим є досвід Індонезії, уряд якої наразі проводить реформу сфери освіти: аудит QS Stars пройшло більше 40 індонезійських університетів.Додатково:

СумГУ удерживает лидерство среди украинских вузов по выполнению научных заказов предприятий

QS World University Rankings 2014/15


Сумський державний університет з моніторинговим візитом відвідали представники Національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна»

Вышел новый выпуск рейтинга университетов 4ICU

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів