ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти
17-12-2013

З нагоди святкування 10-річчя реалізації міжнародних освітніх програм Intel в Україні відбувся П’ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти інформаційно-комуникаційних технологій в освіті».

Його співорганізаторами виступили компанія Intel, Міністерство освіти і науки України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти України, Академія педагогічних наук України та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Метою Форуму стала презентація світових тенденцій та комплексних рішень по запровадженню ІКТ в освітній процес.

Провідні експерти та партнери галузі поділилися досвідом із використання ІКТ в учбово- виховному процесі з метою трансформації освіти та підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства.

У рамках Форуму відбулась прес-конференція, під час якої представники Intel і Міністерства освіти та науки України розповіли про світові ІТ-тренди в освітньому процесі та обговорили перспективи реалізації спільних ініциатив МОН та Intel в системі освіти України.

ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти


ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти


Міністерство освіти та науки України спільно з компанією Intel планують розробку та формування масштабованої политики в галузі трансформації ІКТ-освіти на рівні регіону, міста та окремо обраного учбового закладу.
У грудні 2013 року стартує пілотний проект на рівні учбового закладу у Києві, на рівні міста- у Львові, і на рівні області - у Запорізській області.
Компанія Intel, у свою чергу, має намір поділитися серйозною експертною оцінкою, досвідом реалізації освітньої політики в інших країнах світу ( наприклад, у Фінляндії, Сингапурі, Кореї та інших), а також порадами міжнародної групи визнаних спенціалістів з метою дати практичний інструментарій ефективної трансформації системи освіти.

ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти


Тетяна Нанаєва, Директор освітніх програм Intel в Україні, регіональный менеджер із корпоративних питань Intel у країнах СНД: «Наше основне завдання – допомогти сситемі освіти України у розвитку інновацій та технологічної готовності до прийдешніх змін у галузі ІКТ, а багаторічний досвід реалізації освітніх програм та іноваційний підхід допоможуть нам у цьому»

ІNTEL в Україні: 10 років успіху у реалізації ІКТ проектів у галузі вітчизняної освіти
За інформацією: IntelUkraine, kpi.ua, 10.iteach.com.ua


Додатково:

Исследование Intel: Как молодежь относится к современным технологиям?

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів