Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні
22-11-2013

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.10.2013 № 677Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 листопада 2013 р.
за № 1893/24425


Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні

Відповідно до статті 7 та частини восьмої статті 20 Закону України "Про фізичну культуру і спорт", пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 24 липня 2013 року № 390, з метою визначення рейтингу з олімпійських видів спорту НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні, що додається.

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, структурним підрозділам з фізичної культури та спорту обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій визначати рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні згідно з цим Положенням.

3. Департаменту олімпійського спорту (Уманець Н.Д.) забезпечити в установленому порядку державну реєстрацію цього наказу у Міністерстві юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 15 квітня 2009 року № 1216 "Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30 квітня 2009 року за № 390/16406.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України з відповідного напряму діяльності.

Міністр молоді
та спорту України

Р.С. Сафіуллін


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
молоді та спорту України
21.10.2013 № 677
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 листопада 2013 р.
за № 1893/24425


ПОЛОЖЕННЯ
про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні


І. Загальні положення

1. Це Положення визначає умови та порядок визначення рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні (далі - рейтинг) окремо серед:

Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя відповідно до розподілу за групами, наведеного у додатку 1 до цього Положення;

всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, структурного підрозділу з фізичної культури і спорту центрального органу виконавчої влади у сфері оборони, Комітету з фізичного виховання та спорту центрального органу виконавчої влади у сфері освіти;

центрів олімпійської підготовки;

шкіл вищої спортивної майстерності;

спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю відповідно до розподілу за групами, наведеного у додатку 2 до цього Положення;

спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву;

дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

спортсменів;

тренерів.

2. Підсумкові інформаційні матеріали рейтингу надсилаються Мінмолодьспортом України керівництву Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

3. Структурний підрозділ, до повноважень якого належить взаємодія з громадськістю та засобами масової інформації, Мінмолодьспорту України за поданням структурного підрозділу, до повноважень якого належить координація розвитку олімпійських видів спорту, оприлюднює інформацію щодо підсумків рейтингу на офіційному веб-сайті Мінмолодьспорту України.

ІІ. Порядок визначення рейтингу

1. Рейтинг визначається за І півріччя та за рік у цілому.

Рейтинг серед центрів олімпійської підготовки, шкіл вищої спортивної майстерності, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, дитячо-юнацьких спортивних шкіл визначається один раз на рік.

2. Структурний підрозділ Мінмолодьспорту України, до повноважень якого належить координація розвитку олімпійських видів спорту, до 20 числа першого місяця наступного півріччя та щороку до 20 січня наступного року (з літніх олімпійських видів спорту) і до 20 травня наступного року (із зимових олімпійських видів спорту) подає матеріали рейтингу на розгляд керівництва Мінмолодьспорту України.

3. Рейтинг за рік затверджується наказом Мінмолодьспорту України за поданням структурного підрозділу, до повноважень якого належить координація розвитку олімпійських видів спорту.

ІІІ. Умови визначення рейтингу

1. Рейтинг визначається за найбільшою кількістю очок, що нараховані за результатами виступу спортсменів у спортивних змаганнях, згідно з таблицею визначення рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні (додаток 3).

Серед спортсменів і тренерів рейтинг визначається в кожному окремому виді спорту.

У групових і командних номерах програми та ігрових видах спорту очки за виборене місце нараховуються кожному спортсмену.

У видах спорту, де не проводяться фінальні змагання Кубків світу і Європи серед дорослих, а також немає підрахунку загального заліку за підсумками етапів, враховується кращий результат спортсмена на одному із змагань Кубка світу та/або Кубка Європи.

Рейтинг дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву визначається серед:

трьох кращих спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та трьох кращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл - для областей І групи;

двох кращих спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та трьох кращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл - для областей ІІ групи;

однієї кращої спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та трьох кращих дитячо-юнацьких спортивних шкіл - для областей ІІІ групи.

2. У неолімпійських номерах програми олімпійських видів спорту та спортивних змаганнях, що проводяться в умовах, які не відповідають регламенту проведення Олімпійських ігор (з легкої атлетики і стрільби з лука в закритих приміщеннях, з плавання у 25-метровому басейні, з перегонів на лижеролерах тощо), очки нараховуються з коефіцієнтом 0,5.

3. Очки з коефіцієнтом 0,5 нараховуються:

дитячо-юнацьким спортивним школам - за результати виступів протягом двох років вихованців цих спортивних шкіл, направлених для підвищення рівня спортивної майстерності до спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки і команд з ігрових видів спорту, які беруть участь у чемпіонатах України вищих ліг;

школам вищої спортивної майстерності - за результати виступів спортсменів-учнів змінного складу;

спеціалізованим навчальним закладам спортивного профілю - за результати виступів учнів (студентів) додаткового контингенту.

4. У разі встановлення спортсмену консолідованого заліку в установленому порядку очки нараховуються з коефіцієнтом 0,5.

5. У разі набрання однакової кількості очок рейтинг визначається за кращими результатами спортсменів на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи.

ІV. Нагородження за підсумками рейтингу

1. За підсумками рейтингу за рік юридичні особи, що посіли 1-3 місця, нагороджуються пам’ятними кубками та дипломами Мінмолодьспорту України.

2. Нагородження переможців та призерів рейтингу серед Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя та серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю проводиться окремо у групах.

Директор департаменту
олімпійського спорту

Н.Д. Уманець


-------------------------------------------------------------------------Додаток 1
до Положення про рейтинг
з олімпійських видів спорту
в Україні
(пункт 1 розділу І)


РОЗПОДІЛ
за групами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя для визначення рейтингу з олімпійських видів спорту


Літні олімпійські види спорту

Перша група


1. Автономна Республіка Крим

2. Дніпропетровська область

3. Донецька область

4. Запорізька область

5. Київська область

6. Луганська область

7. Львівська область

8. Одеська область

9. Харківська область

10. Місто Київ

Зимові олімпійські види спорту

Перша група


1. Івано-Франківська область

2. Київська область

3. Львівська область

4. Сумська область

5. Тернопільська область

6. Харківська область

7. Чернігівська область

8. Місто Київ

Друга група


1. Вінницька область

2. Дніпропетровська область

3. Донецька область

4. Закарпатська область

5. Миколаївська область

6. Одеська область

7. Полтавська область

8. Рівненська область

9. Херсонська область

10. Хмельницька область та інші області, що розвивають зимові олімпійські види спорту

--------------------------------------------------------------------------


Додаток 2
до Положення про рейтинг
з олімпійських видів спорту в Україні
(пункт 1 розділу І)


РОЗПОДІЛ
за групами спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю


Перша група


1. Броварське вище училище фізичної культури

2. Дніпропетровське вище училище фізичної культури

3. Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С. Бубки

4. Кримське вище училище олімпійського резерву

5. Луганське обласне вище училище фізичної культури

6. Львівське державне училище фізичної культури

7. Миколаївське вище училище фізичної культури

8. Республіканське вище училище фізичної культури

9. Харківське державне вище училище фізичної культури № 1

10. Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту

11. Загальноосвітня школа-інтернат ІІ - ІІІ ступенів - вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради

Друга група


1. Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю

2. Запорізька загальноосвітня школа-інтернат спортивного профілю

3. Київський спортивний ліцей-інтернат

4. Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту

5. Костопільський обласний ліцей-інтернат спортивного профілю

6. Харківський республіканський ліцей-інтернат спортивного профілю


----------------------------------------------------------------------

Додаток 3
до Положення про рейтинг
з олімпійських видів спорту в Україні
(пункт 1 розділу ІІІ)


ТАБЛИЦЯ
визначення рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні


Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні


: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів