НТО в Україні: "Навчання у Європі" - презентація стипендійних програм Європейського Союзу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НТО в Україні: "Навчання у Європі" - презентація стипендійних програм Європейського Союзу
7-11-2013

Стенд «Навчання у Європі» буде представлено на міжнародній виставці «Навчання та кар’єра за кордоном», що пройде в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) з 14 по 16 листопада.

Поряд зі стендом перебуватимуть працівники Представництва Європейського Союзу в Україні, Національного Темпус-офісу в Україні, а також випускники навчальної програми «Erasmus Mundus». Стенд міститиме актуальну інформацію про програми для навчання та досліджень у Європі.

Мета

Мета стенду – сприяти обізнаності про програми у сфері освіти (зокрема, вищої), що фінансуються ЄС, а також збільшенню кількості українських студентів та вищих навчальних закладів, які беруть участь у цих програмах.

Цільові групи

Цільовими групами є: університетські представники, представники органів державної влади, експерти, студенти (бакалаври, магістри, студенти зі ступенем PhD та пост-докторанти).

Робочі голини виставки:

Четвер (14 листопада): 11:00-18:00

П’ятниця (15 листопада): 11:00-18:00

Субота (16 листопада): 11:00-17:00

Також у рамках виставки відбудуться три конференції «Навчання у Європі», зокрема:

- Четвер (14 листопада; 13:00-14:00): «Erasmus+: більше можливостей для України».

Презентацію вестиме Світлана Шитікова, представниця Національного Темпус-офісу в Україні.

- П’ятниця (15 листопада; 13:00-14:00): Розмова із випускниками навчальної програми “Erasmus Mundus”. Під час зустрічі випускники, зокрема, розкажуть як дістати освітню стипендію та поділяться своїми враженнями від навчання у Європі.

Розмову вестимуть колишні випускники Вікторія Мудрак та Олена Орлова.

- Субота (16 листопада; 13:00-14:00): «Марія Склодовська-Кюрі – програма ЄС з мобільності для молодих дослідників».

Презентацію вестиме Олена Коваль, Директор Національного інформаційного центру зі співпраці між ЄС та Україною у галузі науки і технологій.

Стенд «Навчання у Європі» організовано Генеральним директоратом Європейської Комісії із освіти і культури за активної підтримки Представництва ЄС в Україні, Національного Темпус-офісу в Україні, Національного інформаційного центру зі співпраці між ЄС та Україною у галузі науки і технологій та Асоціації випускників програми «Erasmus Mundus».

Усі студенти, які закінчили бакалаврат і прагнуть отримати магістерську освіту, постдокторський ступінь та ступінь PhD за кордоном, запрошуються до відвідин виставки і стенду "Навчання у Європі" (стенд №30).

Додатково:


33 НОВІ ПРОЕКТИ ТЕМПУС

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів