ЗНО може стати платним для «минулорічок» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
ЗНО може стати платним для «минулорічок»
28-06-2013

Через те, що чимало зареєстрованих учасників ЗНО не з’являються на тестування, ЗНО уже в наступному році може стати платним для випускників минулих років.Про це під час прес-конференції заявила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Ми подаватимемо пропозицію, щоби абітурієнти, які є випускниками попередніх років, платили за ЗНО, оскільки саме вони створюють найбільшу неявку», – сказала Л. Середяк.

«Явка є дуже важливою, тому що під кількість учасників ЗНО створюються пункти тестування, друкуються зошити, в бюджет закладається оплата праці людей»,– пояснила Л. Середяк.

Нагадаємо, у Львівській області цьогоріч зафіксували найвищу явку абітурієнтів у пункти складання ЗНО, крім на проходження тестів з трьох предметів.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів