У НТУУ «КПІ» говорили про розвиток науки та розбудову дослідницького університету « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У НТУУ «КПІ» говорили про розвиток науки та розбудову дослідницького університету
8-05-2013

25 квітня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» пройшла ХІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою «Розбудова дослідницького університету».



Її було проведено у рамках Міжнародного молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки «Пріоритети української науки».

Організаторами конференції виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ», Національна академія наук України, Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, Державний політехнічний музей при НТУУ «КПІ» та Науково-технічна бібліотека ім. Г.П.Денисенка НТУУ «КПІ». Участь у конференції взяли наукові співробітники, студенти і аспіранти фізико-математичного та інших факультетів і інститутів НТУУ «КПІ», представники Національної академії наук України, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України, працівники Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ».

Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке відкрив проректор з наукової роботи КПІ академік НАН України Михайло Ільченко, та проводилася за трьома секціями: «Роль особистості в науці. Феномен наукової та науково-технічної школи», «Сторінки історії природничих та технічних наук в Україні та світі. Фізика та сучасний технологічний світ», «Розвиток освіти в Україні та світі. Методологія навчання фізико-математичних наук». Усього на розгляд організаційного комітету конференції надійшли тези доповідей за більш як 125 темами.

Заходи, передбачені програмою другого дня Міжнародного молодіжного симпозіуму «З історії науки і техніки «Пріоритети української науки», відбудуться 26 квітня у Центрі досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів