НТУУ «КПІ»: Національний фінал конкурсу науково-технічної творчості Intel-Техно Україна 2013 « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
НТУУ «КПІ»: Національний фінал конкурсу науково-технічної творчості Intel-Техно Україна 2013
14-02-2013

19 лютого о 15-30 у Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» відбудеться офіційне відкриття фінальної частини національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) – найбільшого в світі щорічного міжнародного фестивалю творчих робіт юних дослідників і винахідників.

Церемонії відкриття передуватиме демонстрація проектів учасників конкурсу, яка розпочнеться о 13-00.

Національний конкурс проводиться в два тури. Перший проходив з 1 жовтня по 25 грудня. На ньому було проведено реєстрацію учасників і відбір проектів для участі у національному фіналі. На другому, фінальному, – з 19 по 22 лютого пройде виставка цих проектів, буде організовано їх постерний (стендовий) захист і обрані переможці, які представлятимуть Україну на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться в травні у США (м.Фенікс).

Цього року на конкурс надійшло понад 800 робіт школярів з 20 регіонів України. Для участі у фіналі журі відібрало 210 проектів.

Роботи конкурсантів розподілені по п’яти категоріях: «Математичні науки», «Фізика та астрономія», «Комп’ютерні науки», «Інженерія» та «Енергетика».

Конкурс проводиться під патронатом Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації та Головного управління совіти та науки м. Києва, Київської Малої академії наук учнівської молоді. Організатор національного етапу конкурсу – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Титульний генеральний спонсор конкурсу – всесвітньовідома корпорація «Intel». Спонсорами національного етапу конкурсу виступили Благодійна фундація України «Відкриті серця», АТ «Брокбізнесбанк», компанія «Verbatim», компания «Epson».

Торік у день відкритого відвідування виставки робіт-конкурсантів з ними ознайомилися більше 2000 школярів, студентів, інженерів, учителів і викладачів ВНЗ.

Підбиття підсумків національного етапу конкурсу і визначення його переможців – 22 лютого (початок об 11-30).

Докладніше про Intel-Техно Україна 2013 – на сайті http://www.isef.pti.kpi.ua.

Контакти:

Дмитренко Максим Анатолійович (координатор конкурсу від НТУУ «КПІ») 050-516-01-90, 044-236-70-98, e-mail: patent_ua@ukr.net.Додатково:

В НТУУ «КПІ» почала працювати система «Електронний платіж для студентів»

У КПІ відбувся круглий стіл «Міжнародна мобільність молодих вчених: можливість підтримки в Україні та Німеччині»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів