Google Science Fair: у пошуках нової генерації науковців та інженерів, які змінять світ. « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Google Science Fair: у пошуках нової генерації науковців та інженерів, які змінять світ.
12-02-2013

У віці 16 років Луїс Брайль (Louis Braille) винайшов абетку для незрячих. Ада Лавлейс (Ada Lovelace), коли їй було 13 років, захопилася математикою та написала першу програму для комп’ютера. А Олександр Грем Белл (Alexander Graham Bell) у віці 19 років почав експерементувати зі звуком та винайшов телефон. Протягом усієї історії багато великих вчених почали цікавитись наукою у ранньому віці, щоб потім зробити видатні відкриття, які змінили світ, у якому ми живемо.

Сьогодні, разом з нашими партнерами CERN, The LEGO Group, National Geographic і Scientific American ми відкриваємо третю щорічну олімпіаду Google Science Fair. Ми запрошуємо взяти участь у цьому найбільшому науковому онлайн-змаганні учнів від 13 до 18 років та пропонуємо їм представити свої ідеї, які можуть змінити світ на краще.

За останні два роки тисячі студентів з більш ніж 90 країн представили дослідницькі проекти, спрямовані на вирішення складних проблем, з якими ми стикаємося в сучасному світі. Переможці минулих років вирішували такі питання, як рання діагностика раку молочної залози, покращення якості сприйняття музики для людей із втратою слуху і вивчення мікроскопічного життя у воді. Серед 15 фіналістів минулого року також був проект українських учнів. За допомогою Google Science Fair ми сподіваємося надихнути молодих людей займатися науковими дослідженнями і побачити ще більше участників у нашому третьому щорічному конкурсі.

Пропонуємо основні факти про цьогорічну Science Fair:

° Ми приймаємо роботи 13 мовами

° Проекти будуть прийматися до 11:59 PDT ( 21:59 за Києвом) 30 квітня 2013 року

° У червні ми оберемо 90 регіональних фіналістів (30 з Північної, Південної і Центральної Америки, 30 з Азіатсько-Тихоокеанського регіону і 30 з Європи, Близького Сходу і Африки)

° З них наші судді оберуть 15, які потраплять у фінал олімпіади і 23 вересня 2013 року поїдуть до головного офісу компанії Google в Маунтін-В'ю, Каліфорнія.

° У фіналі журі, яке складається із знаних суддів, обере переможців у кожній віковій категорії (13-14, 15-16, 17-18 років). Один проект отримає Головний Приз.

° Серед призів: 50 000 доларів США від Google на навчання, поїздка на Галапагоські острови разом з журналом National Geographic, а також можливість отримати практику в компаніях CERN, Google або LEGO Group.

° Журнал Scientific American предсавить нагороду «Наука в дії» у розмірі 50 000 доларів США. Її отримає один проект спрямований на покращення життя людей і який торкається проблем суспільства, навколишнього середовища або здоров'я.


У 2013 році ми представляємо два нових призи:

° У серпні громадськість матиме можливість познайомитися з нашими 15 фіналістами під час серії Відеозустрічей у прямому ефірі на Google+ і зможуть проголосувати за проект, який отримає приз Inspired Idea Award - премію глядацьких симпатій за проект, який має найбільшим потенціал, щоб змінити світ.

° Ми також розуміємо, що за кожним талановитим учнем часто стоїть талановитий вчитель і школа, яка його підтримує. Тому в цьому році ми надаємо грант у розмірі 10 000 доларів США від Google і ексклюзивну Відеозустріч на Google+ з CERN для школи, де навчається володарь Головного приза.


Нарешті, ми також проведемо низку Відеозустрічей у прямому ефірі на Google+. Вони проходитимуть по понеділках, середах і п'ятницях, за участю відомих вчених, серед яких винахідник Дін Камен і дослідником океану Фаб'єн Кусто. Вони запропонують ексклюзивні тури за лаштунки передових лабораторій і наукових установ, а також нададуть доступ до суддів і Science Fair. Ми сподіваємося, що ці Відеозустрічі допоможуть надихнути, допомогти і підтримати учнів протягом усього конкурсу і після нього.

Відвідайте вже зараз веб-сайт www.googlesciencefair.com - можливо, саме ваша ідея змінить світ.

Автор: Сем Пітер (Sam Peter), команда Google Science Fair
google-ukraine
Додатково:

Стипендійна програма академічних обмінів iмені Фулбрайта, США

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів