Відбулося чергове засідання робочої групи з питань доопрацювання Критеріїв оцінки результатів діяльності ПТНЗ. « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Відбулося чергове засідання робочої групи з питань доопрацювання Критеріїв оцінки результатів діяльності ПТНЗ.
18-12-2012

18 грудня 2012 року під головуванням заступника Голови Державної інспекції навчальних закладів України Андрія Марочкіна відбулося друге засідання робочої групи з питань доопрацювання Критеріїв оцінки результатів діяльності професійно-технічних навчальних закладів.

У ході засідання заступник Голови зазначив, що потреба у доопрацюванні Критеріїв виникла у зв’язку із застарілістю чинних Орієнтовних критеріїв для атестації навчальних закладів професійно-технічної освіти, затверджених ще в 2009 році.

«Нові Критерії мають базуватися на вже розроблених та апробованих показниках, а також бути орієнтованими на визначення якості освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти», – наголосив Андрій Марочкін.

Окрім того, він зауважив, що наказом ДІНЗ України від 04.07.2012 № 27 затверджено нову Типову програму комплексної перевірки суб’єктів професійно-технічної освіти, на яку мають бути орієнтовані й Критерії.

Учасники засідання, члени робочої групи, в цілому схвалили проект Критеріїв з рахуванням пропозицій та зауважень, висловлених у ході обговорення документа, який після його доопрацювання планується направити до місцевих органів управління освітою та розмістити на офіційному веб-сайті ДІНЗ України для громадського обговорення.

Зазначений документ створить умови для об’єктивного оцінювання діяльністі професійно-технічних навчальних закладів, і як кінцевий результат – сприятиме підвищенню рівня якості освіти, що надають суб’єкти ПТО.Додатково:

Концепція розвитку неперервної педагогічної освіти від МОНМС залишає без змін діючу систему

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів