Відкрито реєстрацію для участі у щорічній конференції EUA 2013 « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Відкрито реєстрацію для участі у щорічній конференції EUA 2013
17-12-2012

Реєстрація на щорічну конференцію Європейської асоціації універсітетів (European University Association - EUA) та Генеральну асамблею 2013 року у Генті, Бельгія, (11-13 квітня 2013 р)

Наразі відкрито реєстрацію для участі у щорічній конвенції ЄАУ 2013 року, що відбудеться у Гентському університеті з 11 по 13 квітня 2013 року.

Тема конференції - «Європейські університети - глобальна участь».

Потреба здійснювати свою діяльність у конкурентному міжнародному середовищі перестала бути у центрі уваги тільки незначної кількості елітних університетів. Більше того, вона стала реальністю для широкого кола європейських вищих навчальних закладів, яка стосується усіх елементів місії університетів. Щорічна конференція ЄАУ надать можливість учасникам форуму ідентифікувати політику вищих навчальних закладів, потрібної для того, щоб дати відповідь на усі виклики та скористатися повною мірою перевагами подальшої інтернаціоналізації.

На пленарних та сесійних робочих засіданнях учасники із Європи та інших країн розглядатимуть різноманітні чинники, що сприяють глобалізації вищої освіти та розробку і впровадження стратегій інституційної інтернаціоналізації. На конференції також будуть розглянуті глибокі зміни, що відбуваються у структурах та формах національних систем вищої освіти та масштаби змін, які потрібно запровадити, аби ці системи стали більш ефективними та конкурентоздатними на міжнародній арені.

Також буде надано можливість для проведення подальшої дискусії стосовно світових рейтингів, позаяк під час конференції буде опубліковано та презентовано другий огляд рейтингів ЄАУ.

Щорічна конференція ЄАУ збере разом керівників університетів, дослідників, студентів, політиків та зацікавлених осіб.

Члени ЄАУ також запрошуються до участі у Генеральній асамблеї, що відбудеться напередодні основної конференції. На ній відбуватимуться вибори трьох нових членів наглядової ради ЄАУ.

Для реєстрації та отримання додаткової інформації прохання звератися на вебсайт конференції.


Переклад: Михайленко Ігор /Оксана Бурдик
для euroosvita.net
Додатково:

EUA: Інформація про 7-й Європейський форум із забезпечення якості (EQAF): «Яким чином забезпечення якості надає перевагу?»

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів