21-23 листопада 2012 року пройде Глобальний форум ЮНЕСКО «Освіта для всіх» « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
21-23 листопада 2012 року пройде Глобальний форум ЮНЕСКО «Освіта для всіх»
22-11-2012

Форум стане унікальною дієвою платформою для поглиблення міжнародного співробітництва у галузі освіти, а також сприятиме виробленню інноваційних механізмів реалізації ініціативи ООН «Освіта для всіх». Його проведення набуває особливої актуальності у контексті започаткування генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном у вересні цього року нової ініціативи ООН «Освіта понад усе» (Education First), головним «провідником» якої визначено ЮНЕСКО.

Програму "Освіта для всіх", спрямовано на вирішення різноманітних проблем у сфері освіти - від ліквідації безграмотності у найбідніших регіонах світу до організації безперервної освіти дорослих у розвинених країнах.

До складу Управляючого комітету всесвітньої Програми "Освіта для всіх" входять 18 членів: 7 представників з 193 держав-членів ЮНЕСКО (розділених за регіонами світу на сім електоральних груп), а також представники ЮНЕСКО, Світового банку, Організації економічного і соціального розвитку, та ряд інших міжнародних організацій.

У штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі на 11-12 червня на засіданні Управляючого комітету його президентом було обрано ректора Російського університету дружби народів (РУДН)- академіка РАН Володимира Філіпова

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма візьме участь у першій сесії Глобального форуму

Метою проведення Глобального форуму ЮНЕСКО «Освіта для всіх» є аналіз стану реалізації проголошених під час Всесвітнього форуму з питань освіти (м. Дакар, 2000 р.) цілей та завдань програми ЮНЕСКО «Освіта для всіх», вироблення відповідного плану дій з метою активізації зусиль для досягнення цілей ОДВ до 2015 року, а також підготовки рекомендацій на період після 2015 року у контексті подальшого розвитку тематики «Освіта та розвиток» в рамках системи ООН.

Участь у роботі такого масштабного Міжнародного форуму сприятиме подальшому утвердженню іміджу нашої держави як активного учасника глобальних зусиль у рамках ОДВ, а також поглибленню плідного співробітництва України та ЮНЕСКО в галузі освіти.

Нагадаємо:

У 2011 році керівника національного академічного рейтингу «ТОП-200 Україна» Линовицьку Олесю було запрошено на міжнародний Форум ЮНЕСКО: «Рейтинги та оцінка вищої освіти – сильні і слабкі сторони».За інформацією: mon.gov.ua, ru.education.mon.gov.ru, euroosvita.netДодатково:

Среднесрочная стратегия на 2008-2013 гг, определяющая стратегическое видение и программные рамки для деятельности ЮНЕСКО в течение последующих шести лет во всех областях ее компетенции на глобальном, региональном и страновом уровнях.

Актуальные вопросы: ЮНЕСКО в 2012 г.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів