На базі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася нарада-семінар з питань організації і проведення вступної кампанії 2013 « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
На базі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася нарада-семінар з питань організації і проведення вступної кампанії 2013
20-11-2012

20 листопада 2012 року на базі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася перша регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення вступної кампанії 2013 року у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування.

Участь у нараді взяли перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, Голова Державної інспекції навчальних закладів України Михайло Гончаренко, директор Департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту Юрій Коровайченко, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Михайло Шмельов, а також проректори (заступники директорів), відповідальні секретарі приймальних комісій та відповідальні особи за внесення відомостей та даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) вищих навчальних закладів Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської областей та міста Києва.

Перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма поінформував присутніх про результати перебігу вступної кампанії 2012 року, підсумки зарахування на навчання до вищих навчальних закладів та недоліки, які виникали у ході її проведення.

«Особливої уваги потребує питання вдосконалення роботи вищих навчальних закладів з ЄДЕБО. Зокрема, з метою вирішення організаційних питань роботи з ЄДЕБО необхідно: забезпечити стабільність контингенту адміністраторів ЄДЕБО у ВНЗ, особливо у відокремлених структурних підрозділах; провести тренінги, семінари для відповідальних осіб за внесення змін та даних вишів до ЄДЕБО», – підкреслив він.

У свою чергу Голова ДІНЗ України Михайло Гончаренко наголосив на основних порушеннях, які були виявлені під час перевірки вступної кампанії 2012 року у вищих навчальних закладах:

«Державною інспекцією перевірено 52 ВНЗ. Крім того, розглянуто більше ста звернень абітурієнтів та їхніх батьків, громадських організацій, які надійшли на телефон «гарячої лінії» ДІНЗ, з питань прийому до державних вищих навчальних закладів. Типові порушення та недоліки зафіксовано в організаційній структурі навчального закладу, організації та кадровому, ресурсному, науково-методичному забезпеченні навчально-виховного процесу».

Михайло Гончаренко також зауважив, що ректорам, директорам, відповідальним особам приймальних комісій вищих навчальних закладів потрібно звернути особливу увагу на перебіг попередніх вступних кампаній, проаналізувати всі недоліки та зауваження з метою недопущення їх під час вступу наступного року.


Довідково:

Подібні наради-семінари з питань організації і проведення вступної кампанії 2013 року у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та підпорядкування будуть проведені:

21.11.2012 у Донецьку (для представників Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької областей) та Одесі (для представників Одеської, Миколаївської, Херсонської області, АР Крим, м. Севастополь);

22.11.2012 – у Харкові (для представників Харківської, Полтавської, Сумської областей) та Львові (для представників Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької, Тернопільської областей)


Додатково:

Концепція розвитку неперервної педагогічної освіти від МОНМС залишає без змін діючу систему

За рік Державна інспекція навчальних закладів України здійснила перевірку 495 навчальних закладів

У МОНмолодьспорту обговорили питання оцінювання діяльності ВНЗ

МОН: безкоштовного доступу для ВНЗ України до ЄДЕБО не передбачено

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів