Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було прийнято до International Association of University « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було прийнято до International Association of University
8-11-2012

23 жовтня Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було урочисто прийнято до всесвітньої асоціація вищих навчальних закладів при ЮНЕСКО – Міжнародної асоціації університетів (International Association of University - IAU), яка об'єднує установи і організації зі 150 країн і має на меті надавати відповіді на спільні проблеми представників різних народів, співпрацює з різноманітними міжнародними, регіональними та національними органами, що діють у сфері вищої освіти.

МАУ заснована в Парижі і знаходиться в штаб-квартирі ЮНЕСКО. Однак, це незалежна організація. У 2008 році Генеральна асамблея МАУ обрала Хуана Рамона де ла Фуенте, колишного ректора Національного автономного університету Мексики в якості президента, на період 2008-2012 рр. Генеральним секретарем є Єва Егрон-Полак, колишній віце-президент Асоціації університетів і коледжів Канади.

Серед основних академічних принципів, визнаних Статутом МАУ як такі, що підкреслюють і визначають роль вищих навчальних закладів, відомі: академічна свобода щодо розповсюдження, утворення і поширення знань; автономія навчального закладу має бути збалансованою соціальною відповідальністю та здатністю реагування; забезпечення найвищих стандартів своєї діяльності; протидія всім формам статевої, расової, релігійної чи етнічної дискримінації; повага до розбіжностей у поглядах; заохочення і розвиток міжкультурного спілкування і навчання; свобода академічної мобільності і заохочення інтернаціоналізації знань; сприяння захисту прав людини, правосуддя, свободи, людської гідності і солідарності.

Завдяки членству в організації для драгоманівців відкрилися можливості широкої наукової діяльності і навчання за кордоном, участі в організованих асоціацією конференція, семінарах, симпозіумах.

Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко, коментуючи подію, зауважив, що безумовно, Драгоманівський університет має членство у багатьох всеукраїнських і міжнародних освітніх організаціях, але це лише підтверджує його високий авторитет за кордоном і в Україні та сприяє мобільності студентів-драгоманівців.

Додатково:

ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2011 році

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів