У підготовці майбутніх медиків найбільш фаховими було визнано три вищих навчальних заклади « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У підготовці майбутніх медиків найбільш фаховими було визнано три вищих навчальних заклади
25-10-2012

Урочиста церемонія нагородження Національною Медичною Премією (НМП) відбулась у п’ятницю 19 жовтня 2012 року в Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський». Церемонія, що проводиться під патронатом Міністерства охорони здоров’я України, стала заключним акордом проведення першого в історії незалежної України громадського конкурсу для медиків та закладів охорони здоров’я – Національної Медичної Премії.

Лауреатами НМП стали 31 медик та 7 медичних установ, серед яких: 3 вищі навчальні та 4 медично-профілактичні заклади. Тоді як зареєстровано до участі було 223 номінанти, кандидатури яких протягом 3-х років визначалися 6500 лікарями-експертами за результатами відкритого незалежного всеукраїнського соціологічного дослідження «ТОП100 в медицині».

Об’єктивність процесу відбору найкращих медичних працівників та закладів системи охорони здоров’я України забезпечувалась незалежним формування реєстру номінантів, широким спектром номінацій, масштабністю конкурсу та високим рівнем його підтримки та організації.

На думку гостей, присутніх на церемонії, нагороди Національною Медичною Премією знайшли гідних кандидатів. Підтверджують цей факт й самі лауреати. Склад трьохрівневого журі, до якого ввійшли 25 провідних фахівці медичної галузі, представники громадських організацій та керівники державних структур системи охорони здоров’я, тільки ще раз засвідчив неупередженість та незаангажованість конкурсу. Сприяли незалежному формуванню реєстру номінантів Національної Медичної Премії й 5 медичних департаментів, Міністерств та відомств (Військово-медичне управління СБУ, Департамент медичного забезпечення та реабілітації МВС України, Медичне управління Міністерства транспорту та зв'язку, Військово-медичне управління Збройних сил, Медичне управління МНС України), 23 регіональні управління охорони здоров’я, центри здоров’я та 40 медичних професійних асоціацій.

Тоді як велика кількість номінацій, 7 з яких основні та 7 спеціальні, надала ще більше можливостей для всебічної представленості спеціалізованих напрямків діяльності працівників охорони здоров’я України. Таким чином, серед лауреатів Національної Медичної Премії відзначені як кращі практикуючі лікарі, медсестри, лікарі столиці та регіонів, так і адміністратори закладів охорони здоров’я, навчальні заклади, державні та приватні заклади охорони здоров’я. Хірурги, анестезіологи, педіатри, терапевти, гінекологи, санологи та багато інших лікарів стали лауреатами першої найвищої в Україні громадської відзнаки у сфері медицини та охорони здоров’я – Національної Медичної Премії.

Організатори Національної Медичної Премії запевняють, що остаточний перелік кращих лікарів до останнього часу тримався в таємниці, а чесніть та прозорість вибору того чи іншого лауреата не може викликати жодних сумнівів, оскільки методика відбору лауреатів Національної Медичної Премії продумана таким чином, що вплинути на підрахунок голосів після завершення процесу прийому анкет - неможливо.

Відповідно до рішення членів журі, спеціальною номінацією «За розвиток здорового способу життя та здоров’я» були відзначені Геннадій Апанасенко та Олег Швець, які найбільше сприяють популяризації культури зорового способу життя та розвитку здоров’я серед українців. З побажаннями продовжувати покращувати здоров’я українців туристичний партнер церемонії – компанія «Тез Тур» в особі комерційного директора Аркадія Маслова надала лауреатам цієї номінації сертифікати поїздок на відпочинок..

У підготовці майбутніх спеціалістів студентів найбільш фаховими було визнано три вищих навчальних заклади: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (ректор – Віталій Москаленко), Національну медичну академію післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та Дніпропетровську медичну академію.

Кращими ректорами медичних навчальних закладів було визнано Юрія Вороненка (Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика), Георгія Дзяка (Дніпропетровська державна медична академія) та Василя Мороза (Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова).Національна Медична Преміянайвища незалежна громадська відзнака серед працівників сфери охорони здоров’я України, отриманням якої після проведення урочистої церемонії нагородження пишаються 38 лауреатів НМП. Щороку вона відкриватиме громадськості нові обличчя кращих лікарів, медсестер, адміністраторів країни, аби українські споживачі медичних послуг знали до кого звертатися за професійною консультацією щодо збереження власного здоров’я та більш, ніж фаховою допомогою.Додатково:

Ще два українських медичних ВНЗ приєдналися до Великої Хартії університетів Європи

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів