Мексиканські студенти влаштували масові заворушення через реформи освіти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Мексиканські студенти влаштували масові заворушення через реформи освіти
22-10-2012

Масові заворушення влаштували студенти декількох коледжів в південно-західному мексиканському штаті Мічоакан через реформи освіти в країні; затримані 176 осіб, повідомляє влада штату.Учасники заворушень вимагають скасувати в штаті реформу системи освіти, яка збільшує з трьох до чотирьох років термін навчання, а також вводить обов'язкове вивчення майбутніми викладачами англійської мови та комп'ютера, передає РІА Новини.

За даними влади, в ході розгону протестуючих поранення різного ступеня тяжкості отримали 10 співробітників поліції.

Зараз група студентів у складі приблизно 200 чоловік розташувалася в районі будівлі прокуратури штату, вимагаючи звільнення затриманих раніше товаришів. Крім того, учні перекрили одну з головних автодоріг, що проходять через адміністративний центр Мічоакана місті Морелія. З цією ж метою на вечір понеділка оголошено страйк учнів коледжів.

При цьому влада стверджує, що до події може мати відношення наркомафія: в ході обшуків в будинках раніше захоплених студентами коледжів була знайдена друкована продукція, що відноситься до пропаганди чинного на території штату наркокартелю «Сім'я з Мічоакана».

Мічоаканскіе студенти схильні бунтувати по дивним і не завжди вагомим приводів. Приміром, наприкінці квітня цього року вони влаштували безлади, вимагаючи від влади надати їм автобуси, легкові машини та бензин для поїздок по території Мічоакана і прилеглих штатів, щоб оголосити про новий набір студентів до університету Мічоакана.Додатково:

Українські стандарти вищої освіти не оприлюднені для широкого загалу навіть на сайті Міносвіти...

Концепція розвитку неперервної педагогічної освіти від МОНМС залишає без змін діючу систему

Реформа освіти починається з управління

Стратегія розвитку освіти: ні мети, ні ідеології, - Ігор Лікарчук

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів