У МОНмолодьспорту роз'яснили ситуацію щодо навчання студентів і аспірантів за кордоном « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У МОНмолодьспорту роз'яснили ситуацію щодо навчання студентів і аспірантів за кордоном
19-09-2012

Офіційне повідомлення МОНмолодьспорту щодо направлення на навчання студентів і аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних ВНЗ і наукових установах за кордоном у 2012 році.У зв’язку з появою в окремих засобах масової інформації повідомлень щодо «зривання» бюджетної програми з направлення на навчання студентів і аспірантів, а також стажування наукових та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном у 2012 році МОНмолодьспорт офіційно повідомляє.

Ця програма передбачає державну підтримку і фінансування навчання та стажування за кордоном в найкращих вищих навчальних закладах США, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії та інших економічно розвинених країн та надається студентам, аспірантам і фахівцям природничого та інженерно-технічного напрямів, у яких на сьогодні в державі є найбільша необхідність. Зокрема, це такі напрямки, як IT-технології, біонанотехнології, нові нетрадиційні джерела енергії, раціональне природокористування, авіаційна та ракетно-космічна техніка, атомна енергетика тощо.

У минулому 2011/2012 навчальному році за результатами проведеного конкурсного відбору було направлено за кошти Державного бюджету на навчання або стажування в провідних зарубіжних вищих навчальних закладах 275 осіб, з 36 українських вищих навчальних закладів: 106 студентів, 82 аспірантів і 87 науково-педагогічних працівників.

Для направлення на навчання або стажування у провідні вищі навчальні заклади за кордоном у поточному 2012/2013 навчальному році конкурсна комісія МОНмолодьспорту, розглянувши пропозиції вищих навчальних закладів, відібрала 353 особи, з 47 українських університетів: 180 студентів, 73 аспіранта і 100 науково-педагогічних працівника.

З цією метою в Державному бюджеті України на 2012 рік передбачено 40 млн. грн., з яких 20 млн. грн. вже надійшли до вищих навчальних закладів у серпні 2012 р.

Додатково інформуємо, що у переважній більшості вищих навчальних закладів країн Західної Європи, США тощо навчальний рік починається 1 – 15 жовтня, крім того, є магістерські програми навчання, за якими починається у другому (весінньому) навчальному семестрі.

Озвучені у засобах масової інформації повідомлення є, м’яко кажучи, не коректними, оскільки у більшості студентів таке навчання ще не почалося.

Студенти, у яких навчальний рік розпочався у вересні 2012 року, вчасно приступили до навчання у провідних закордонних університетах.

Але, у окремих студентів з 6 вищих навчальних закладах України виникли незначні затримки із відправленням на навчання, пов’язані із зволіканням з оформленням візових документів у консульських відділах посольств та оформленням необхідних документів (договори, довідки з банківської установи тощо) на навчання українських студентів у закордонних ВНЗ. Проте питання на цей час оперативно вирішуються керівництвом та міжнародними відділами зазначених ВНЗ, а із закордонними вищими навчальними закладами досягнуто домовленості щодо направлення таких претендентів на навчання чи стажування протягом 2012/2013 навчального року.

Крім того, повідомляємо, що Костянтин Барабанов, про якого йдеться в повідомленнях ЗМІ, є студентом Одеського національного політехнічного університету, а не Херсонського, як зазначалося, за рішенням конкурсної комісії МОНмолодьспорту направляється на навчання до Університету прикладних наук Карінтія (Австрія) наприкінці вересня, кошти на його навчання на цей час перераховані до вищого навчального закладу в повному обсязі.Додатково:

Заява Табачника про включення Університету Шевченка до рейтингу Times спростована представниками рейтингу

Рік освіти-2011: про що змовчав Табачник

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів