У 17 школах Харківської області стартує проект "Електронний підручник" « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У 17 школах Харківської області стартує проект "Електронний підручник"
13-09-2012

У поточному році в 17 школах Харківської області розпочнеться пілотний проект "Електронний підручник".Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, передає УНН.

"Цього року пілотний проект запускаємо в 17 школах Харківської області. У тих школах, які готові до цього функціонально, бо потрібна елементарна місцева інфраструктура, учителі, здатні ретранслювати це навчання", – сказав В.Каськів.

Він відзначив, що пілотний проект "Електронний підручник" реалізується в рамках національного проекту "Відкритий світ". Його передбачають запустити цього року в 500 школах України, а в наступному – у 5 тис. шкіл.

В.Каськів також повідомив, що реалізація пілотного проекту фінансуватиметься за рахунок держбюджету, а на наступному етапі передбачається задіювати механізм приватно-державного партнерства.

Нагадаємо, цьогоріч у 2 тисячах українських шкіл реалізується національний проект з інформатизації шкіл.

"В Україні працює майже 20 тис. шкіл, де загалом навчається 4,3 мільйони школярів. На жаль, достатнє забезпечення оргтехнікою мають тільки школи в обласних центрах, великих містах. Для того, щоб обладнати всі школи комп’ютерними класами – закупити якісну техніку, ліцензійне програмне забезпечення, комп’ютерні столи, забезпечити доступ до мережі Інтернет, до електронних бібліотек для учнів, тобто повністю створити умови для комфортної роботи дитини, необхідно близько 1 мільярда гривень", – зазначив голова парламентського комітету з питань освіти і науки Максим Луцький.Додатково:


Про переваги і вразливі місця електронних підручників

Віктору Януковичу подарували електронний підручник

В Україні готується випуск електронних підручників для школярів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів