Програма навчання і стажування талановитих студентів за кордоном опинилася під загрозою провалу « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Програма навчання і стажування талановитих студентів за кордоном опинилася під загрозою провалу
4-09-2012

Близько двухста студентів не зможуть виїхати за кордон через затримки фінансування.

Бюджетна програма навчання і стажування талановитих студентів за кордоном опинилася під загрозою провалу через затримку фінансування.

Відповідно до звіту Держказначейства, станом на 1 липня 2012 року із затверджених Радою 50 млн 770 тис. грн надійшло лише трохи більше 3 млн, пише "Дзеркало тижня".

"Наш університет отримав від Міносвіти лімітну довідку про бюджетні асигнування і кредитування на 2012 рік. У ній зазначено, що гроші, виділені на цю державну програму, надійдуть тільки в грудні 2012 року. Ми звернулися з відповідним листом до МОНМС, попросили вплинути на ситуацію. Адже інакше студенти не зможуть ні заплатити за навчання, ні отримати візи", - повідомив проректор КПІ Геннадій Варламов.

Одна зі "щасливиць" - студентка Тетяна Крачко - звернулася до прем'єр-міністра Миколи Азарова через його сторінку в соціальній мережі Facebook.

"Я, як і ще 180 студентів, зіткнулася з проблемою фінансування. Я зв'язалася із закордонним вишем, домовилася про навчання, знайшла хімічну лабораторію, в якій зі мною хотіли б працювати. Мені прислали запрошення, підписали і надіслали договір між французьким університетом і моїм, зайнялися пошуком житла. Навчання там починається з 4 вересня. Але щоб відкрити візу, забронювати квитки, я повинна підтвердити свою платоспроможність. У Міносвіти поки не готові перерахувати гроші, а їхати треба вже зараз", - зауважила дівчина.

Студентка підкреслила, що якщо вона не зможе вчасно з'явитися на заняття навчання буде анульовано, а закордонний виш, ймовірно, наступного разу навряд чи захоче мати справу з українськими студентами.

Відповіді від глави уряду дівчина поки не отримала.Додатково:

У МОНмолодьспорту роз'яснили ситуацію щодо навчання студентів і аспірантів за кордоном

Представники рейтингу університетів Times заперечують оприлюднену Дмитром Табачником інформацію про включення Київського національного університету імені Тараса Шевченка до переліку кращих університетів світу.

Рейтинг «Белая ворона», или Как руководство Министерства образования стимулирует повышение качества высшего образования

Видання, яке висвітлює думку українського Міносвіти, вважає, що «Відродження» відступає від традицій західної демократії.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів