КНУ імені Тараса Шевченка буде ранжовано у Times Higher Education? « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
КНУ імені Тараса Шевченка буде ранжовано у Times Higher Education?
31-08-2012

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ) увійшов до одного з провідних міжнародних рейтингів університетів Times Higher Education. Про це повідомив Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник в ефірі телеканалу "Перший національний" 30 серпня.

"Мені сьогодні дзвонила директор найпрестижнішого лондонського "таймсівського рейтингу" ... І вчора прийнято рішення, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка увійшов до складу світового рейтингу за всіма показниками", – сказав він.

Міністр також повідомив, що у вересні будуть розглянуті заявки ще 2 українських університетів на включення в цей рейтинг, проте не уточнив, яких саме.

Міжнародний рейтинг університетів Times Higher Education щороку публікується британським журналом Times Higher Education з 2004 року.

У 2010 році була переглянута методологія його складання і на цей час університети оцінюються за показниками в 5 категоріях: викладання (30% підсумкового балу), дослідження (30%), цитованість (32,5%), співвідношення вітчизняних і іноземних студентів і викладачів (5%), виробничий прибуток (2,5%).Від euroosvita.net (історична довідка):

З 2004 року рейтинг університетів для журналу The Times Higher Education укладався агенцією QS. Але з часом журнал відмовився від співпраці, чому передували гучні події з помилками, яких припустились укладачі рейтингу, які ті, загалом,визнали. Саме тоді й було переглянуто методологію рейтингу Times Higher Education

Тепер, The Times Higher Education публікує рейтинг укладений за допомогою інформаційної групи Thomson Reuters та служби вивчення суспільної думки - Ipsos Media.


Додатково:

Заява Табачника про включення Університету Шевченка до рейтингу Times спростована представниками рейтингу

Times опубликовала ежегодный рейтинг репутации мировых вузов World Reputation Rankings

Світовий рейтинг универсітетів (Academic Ranking of World Universities) за 2012 рік

World Universities Web Ranking 2012 - рейтинг університетів за популярністю у Інтернеті

Інформацію про 10 кращих ВНЗ України в рейтингу «Топ-200 Україна» представлено на сайті IREG Observatory

Глобальный форум ЮНЕСКО: рейтинг и оценка качества высшего образования – сильные и слабые стороны

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів