Переможці від України у конкурсі 2012 року за програмою Жана Моне « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Переможці від України у конкурсі 2012 року за програмою Жана Моне
10-07-2012

Вітаємо переможців від України у конкурсі 2012 року за програмою Жана Моне:

KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY VADYM HETMAN VIKTOR CHUZHYKOV MODULE TRAINING "EUROPEAN UNION INNOVATION AND INVESTMENT DEVELOPMENT" (VIKTOR CHUZHYKOV 20.160,00)

KYIV NATIONAL ECONOMIC UNIVERSITY VADYM HETMAN JEAN MONNET CHAIR TRAINING OF TRAINERS "EUROPEAN REGIONAL DEVELOPMENT MODEL" (VIKTOR CHUZHYKOV 39.600,00)

TAURIDA NATIONAL V.I. VERNADSKY UNIVERSITY MODULE EUROPEAN INTEGRATION STRATEGY OF UKRAINE IN THE EASTERN PARTNERSHIP (OLGA YAROSH 21.000,00)

INFORMATION AND RESEARCH ACTIVITIES PETRO MOHYLA BLACK SEA STATE UNIVERSITY EUROPEAN INTEGRATION: IMPLEMENTATION OF EUROPEAN STANDARDS AND PRINCIPLES IN UKRAINE (MYKHAYLO BAGMET 29.965,00)

KHERSON INSTITUTE OF ECONOMICS AND LAW MODULE ECONOMIC CONVERGENCE OF UKRAINE AND THE EU (VALENTINA POKOTILOVA 20.412,00).Конкурс проектів за Програмою Жана Моне завершився у липні 2012 р.;
207 проектних пропозицій ухвалено до фінансування Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури (повний список проектів – на сайті: http://eacea.ec.europa.eu; ще 6 пропозицій включено до резервного списку, їх реалізація стане можливою за наявності додаткового фінансування.

Серед учасників конкурсу цього року – держави-члени ЄС та інші країни, що представляють усі континенти світу: Македонія, Угорщина, Білорусь, Молдова, Україна і Росія, Узбекистан, Туреччина, США, Нова Зеландія тощо.

Усі учасники конкурсу, як успішні, так і неуспішні, будуть поінформовані у письмовій формі Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури про результати оцінки їхніх проектних пропозицій. Найближчим часом Агентство звернеться до тих кандидатів, проекти яких було рекомендовано для фінансування, для узгодження формальних процедур та здійснення заходів, необхідних для затвердження рішення про надання грантів і підписання грантових угод.

Варто зазначити, що включення до списку проектних пропозицій, рекомендованих для фінансування, ще не означає виникнення фінансових або правових зобов’язань з боку Виконавчого агентства. Підтвердженням надання гранту є підписання грантової угоди між Агентством та легітимними представниками тих кандидатів, чиї проектні пропозиції перемогли у конкурсі.

Додаткова інформація:

Метою програми Жана Моне є розширення знань з питань євро інтеграційних процесів шляхом заохочення вищих навчальних закладів та/або асоціацій професорів та дослідників, що спеціалізуються на питаннях європейської інтеграції запроваджувати навчальну, дослідницьку, інформаційну та дискусійну діяльність по євроінтеграційних процесах.

Українські університети та експерти були задіяні в програмі Жана Моне в 2001 р.

З цього часу розроблені та викладаються наступні модулі програми Жана Моне: два в Донецькому національному університеті – «Основи європейського права» (2001 р.), «Результати на перспективи європейської та науково-технологічної інтеграції» (2002 р.); один в Ужгородському національному університеті – «Розширення ЄС та Європейська політика сусідства (2005 р.); в Донецькому державному університеті управління – «Європейська економічна інтеграція» (2006 р.), «Європейська соціальна політика та моделі соціального партнерства» (2009 р.).

Також, реалізовано три проекти за напрямом «Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності»: один – «Українська та Європейська синергія: Прозорість, мережевість та розбудова спроможності в сфері студій Європейської інтеграції в Україні» (2008 р.) – за участі Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація європейських студій», другий – «Архітектура залучення Європейської безпеки: Інтеграція, співпраця чи конфронтація» (2008 р.) – Донецьким державним університетом управління, та третій – Міжнародна асоціація інституційних студій реалізує проект «Безпека людей та стратегія безпеки: інституції та політики в європейській перспективі» (2010). Національний університет Києво-Могилянська академія, реалізують проект «Європейський Союз та Сусідство: на шляху до асоціації ЄС та України» та Донецький державний університет управління має проект «Сучасні проблеми економіки та бізнесу ЄС реалізують проекти напряму професор/кафедра програми Жана Моне (2010). у 2011 р.:

- Національний університет Києво-Могилянська академія, Пропагування Європейських студій в Україні, Європейський центр досконалості в НаУКМА (відповідальний Роман Петров, бюджет фінансування 75 000,00 €).

- Донецький державний університет управління Європейський центр досконалості в (відповідальна Людмила Батченко, бюджет 74 995,23 €).

- Донецький державний університет управління за напрямом – модуль імені Жана Моне – Міжкультурна Європа: розмаїття та соціальне згуртування (відповідальна Ірина Сікорська, бюджет 20 412,00 €).

- Рівненський Інститут Слов'янознавства Київського Славістичного Університету, розробка модуля імені Жана Моне: “Європейські публічні комунікації: практики для країн Європейського сусідства" (відповідальний Антон Шинкарук, бюджет 18 900,00 €).

- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, модуль імені Жана Моне Тренінги «Адвокація європейської інтеграції» Європейської Інтеграції (відповідальний Віктор Чужиков, бюджет 20 160, 00 €).

- Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за напрямом кафедра/професор імені Жана Моне проект «Всебічне вивчення європейської інтеграції» (відповідальний Анантолій Круглашов, бюджет 30 096,00 €).

- Міжнародна асоціація інституційних студій проект «Співпраця між ЕС та Україною щодо управління кризами та зменшення ризиків: обмін кращими практиками, створення спроможності» за напрямом Підтримка інформаційної та дослідницької діяльності (відповідальна Тетяна Маляренко, бюджет 40.000,00 €).

- Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за напрямом кафедра/професор імені Жана Моне проект «Система врядування в ЄС та розвиток громадянського суспільства в Україні» (відповідальний: Володимир Стрельцов, бюджет 35.640,00 €)
Додатково:

ВНЗ України в діючих у 2011 році проектах TEMPUS

ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2011 році

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів