Випускники готують апеляції за результатами ЗНО « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Випускники готують апеляції за результатами ЗНО
19-06-2012

Складні завдання, неточності та помилки так цьогорічні абітурієнти відгукуються про тести, які вони проходили під час зовнішнього незалежного оцінювання. Багато з його учасників тепер готуються подавати апеляції.




Найбільше нарікань викликали тести з біології. Наші журналісти показали завдання доктору біологічних наук, щоб перевірити, чи не перебільшують абітурієнти. І ось що вони почули.

Аліні Фінченко довелося виправляти помилки за тими, хто друкував тести з історії України. У зошиті дівчини літери, варіанти відповідей, були написані догори ногами.

Аліна Фінченко, випускниця:

- Я подозвала к себе старшого инструктора - что мне делать, на что ориентироваться, ну она подошла, посмотрела и сказала - ну не знаю, как есть, написано, так и будет - ну я не стала рисковать - зачеркнула - написала а, б, в, г и по этому уже делала ответы.

Доки дівчина гадає, чим обернеться для неї її винахідливість, Сашко Буханенко з-під Києва вже вирішив подавати апеляцію на результат тесту з біології. Балів ще немає, але абітурієнт уже впевнений, що їх буде мало. Хлопець пояснює - відповіді на запитання вони у школі не вчили.

Олександр Буханенко, випускник:

- Багато іде питань по матеріалу, який ми в школі не розбирали, і навіть в оцій книжки, які випускалися міністерством підготовчі, там на них відповіді як такої не давалось.

Чернетку Сашка ми вирішили показати директору інституту фізіології. Аби перевірити, чи не перебільшує хлопець. Результат виявився вражаючим.

Олег Кришталь, директор інституту фізіології НАН України:

- Половина из этих вопросов касаются аспектов биологии, которые являются частностями. Я могу ответить на половину этих вопросов - не более.

У центрі оцінювання якості освіти від коментаря на камеру до липня відмовились.

Мовляв, ще немає остаточних результатів. Свої запитання ми відправили в інформаційному запиті. А на сайті центру оголошення - сьогодні будуть розглядати апеляції. До прізвищ незадоволених найближчим часом додадуть свої Аліна та Сашко.


Інна Жмуд, Станіслав Кухарчук, Сергій Килимник, "Новини", Телеканал "Інтер"


Дополнительно:

УЦОЯО про сюжет програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер» під назвою «Випускники готують апеляції за результатами ЗНО»

МОНмолодьспорту звітує про свою діяльність за 2011 рік

Рік освіти-2011: про що змовчав Табачник

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів