У яких країнах бажають навчатися українські абітурієнти « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У яких країнах бажають навчатися українські абітурієнти
28-05-2012

Українські абітурієнти все частіше виїжджають за кордон для отримання освіти.Найбільшою популярністю користуються Великобританія, Німеччина, США і Канада, а також останнім часом Польща. Про це розповів генеральний директор рекрутингової компанії Acumen International Микола Ганжа.

«Зараз дуже великий вибір різних програм навчання, як в Україні, так і в європейських країнах. Можна вибирати на свій смак, престижність школи або університету/коледжу, країни і, нарешті, ціну. Остання складова, природно, відіграє одну з важливих ролей, адже крім плати за навчання ще потрібні кошти на проживання», — розповів він.

Тому, як зазначив експерт, майбутні студенти активно беруть участь в конкурсах на отримання грантів на навчання, які пропонують практично всі великі навчальні заклади. Так, можливо отримати знижку на навчання від 30-50% до 100%.

«Для знайомства з країною та деякими навчальними закладами постійно проводяться освітні виставки. Там можна поспілкуватися з представниками університетів, отримати інформацію про вимоги до вступників, терміни подачі документів», — підкреслив він.

«По-перше, є можливість здобувати освіту без постійного проживання в країні, що вже позитивно позначається на бюджеті студента. Якщо навчатися за повну вартість, то ціни на навчання можуть гідно конкурувати з європейськими. Це ж можна сказати про рівень цін у порівнянні з іншими країнами», — розповів експерт.Додатково:


Українцям стане легше фінансувати власне навчання у Німеччині

На базі технопарку може з’явитися закордонний ВНЗ

20 відсотків молоді в Україні зараз безробітні

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів