Кабмін удвічі збільшив замовлення на фахівців авіаційної та аерокосмічної техніки « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Кабмін удвічі збільшив замовлення на фахівців авіаційної та аерокосмічної техніки
19-05-2012

Кабінет міністрів України затвердив основні параметри державного замовлення на підготовку фахівців у 2012 році.Про це повідомив сьогодні на брифінгу міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

«Сьогодні Кабінет міністрів розглянув доповідь міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка. Після тривалої дискусії і на прохання Мінекономрозвитку затверджено державне замовлення на підготовку фахівців науково-педагогічних та робітничих кадрів на підвищення кваліфікації та перепідготовку», — сказав Табачник.

Він зазначив, що згідно з параметрами держзамовлення на 2012 рік, прийом студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» становить майже 79 тис. осіб, з них 68 тис. осіб — на денну форму навчання; за рівнем «бакалавр» — 127 тис 200 осіб, у тому числі на денну форму навчання — майже 100 тис.

За словами міністра, в порівнянні з минулим роком держзамовлення на бакалаврат збільшено на 26,5%, на денну форму навчання — майже на 22%. Крім того, за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» держзамовлення складе 44 тис 600 осіб, з них 37 тис — на денну форму навчання. При цьому зменшено прийом до вишів за держзамовленням за такими галузями: економіка підприємництва; менеджмент; міжнародні відносини.

При цьому Табачник повідомив, що істотно збільшується прийом студентів за такими напрямками підготовки: електроніка — майже на 33%; енергетика та енергетичне машинобудування — на 41,5%; радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв‘язок — на 25%; металургія — більш ніж на 1, 5%; машинобудування та матеріалообробка — майже на 28%; хімічні технології та інженерія — на 46%; авіаційна й аерокосмічна техніка — майже на 48%; інфраструктура — на 32%.

«Тобто уряд продовжує політику збільшення прийому на технічні спеціальності», — підкреслив Табачник.

Крім того, він повідомив, що уряд збільшує обсяги держінвестицій в освіту. «Якщо говорити про підготовку робітничих кадрів, то — на 15%. Якщо говорити про підготовку фахівців за рівнем бакалавра та магістра, то — на 10%. На підвищення кваліфікації — на 15%», — сказав міністр.

Раніше прем’єр Микола Азаров заявив про готовність Кабміну збільшити держзамовлення на підготовку у вишах фахівців IT.Додатково:


Про затвердження Порядку державного інспектування навчальних закладів

За підсумками року

У Кабміні вирішили реорганізувати декілька університетів

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів