В УжНУ призначили в.о. ректора Віталія Ніколайчука « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В УжНУ призначили в.о. ректора Віталія Ніколайчука
11-05-2012

Призначення Дмитра Табачника перед Вченою радою зачитав заступник голови облдержадміністрації Володимир Приходько. Кандидатура нового в.о. ректора – Віталія Ніколайчука багато кого із присутніх в залі приголомшила.

Багато представників як студентства так і професорсько-викладацького складу це збентежило, адже очікували, що в.о. знову стане професор Микола Вегеш.

Мукачево.net вдалося зв’язатися з Миколою Миколайовичем, екс-ректор прокоментував новопризначення так: «Уявіть собі, якщо я не призначив Ніколайчука на новий термін деканом, значить я мав для цього якісь підстави, тому я призначив іншу людину.

Я вважаю, що це не є прогрес, я глибоко переконаний, що Ніколайчук є перехідною постаттю, і Міністерство поставило слабку людину, яка не буде захищати інтереси університету, яка, рано чи пізно, здасть свої повноваження Ващуку. Нехай пройде час, і ми побачимо, чи я був правий »
.

Інший професор, декан стоматологічного факультету УжНУ Юрій Переста Мукачево.net зазначив, що це прерогатива міністра згідно всіх нормативних документів призначати в.о. ректора. Професор прокоментував: « Ніколайчук – один із старійшин УжНУ, і це є позитивом.

Це в.о. ректора на певний термін, який мусить бути призначеним через ряд юридичних питань, таких як право підпису, дипломи, вступна кампанія. У кінцевому результаті ректором буде той, кого вибере колектив, під час офіційних виборів»
.

Сам професор Віталій Ніколайчук своїм призначення задоволений. Після вручення наказу він одразу звернувся до присутніх: «Сьогодні переді мною особисто та перед усім колективом Ужгородського національного університету стоїть завдання утримати та утвердити статус кращого вишу Закарпаття. Звісно, працюватимемо і над покращенням матеріально-технічної бази університету, котра потребує якнайшвидшого оновлення».

Нагадаємо, з початку року студенти і викладачі УжНУ кілька разів виходили на мітинги, аби зберегти автономність вишу. Чи вдасть зберегти недоторканність УжНУ і при новому керівництві, поки невідомо.Додатково:

Представляючи нового ректора колективу НУВГП Євген Суліма зазначив:"...– треба тримати кермо у міцних руках"

Ужгородський національний університет: Пропонуємо Міністру освіти і науки України Д.В.Табачнику визнати свої прорахунки та подати у відставку

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів