Понад 6,5 тисяч українських студентів навчається у Польщі , натомість в Україні польських - 800 « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Понад 6,5 тисяч українських студентів навчається у Польщі , натомість в Україні польських - 800
4-04-2012

3 квітня 2012 року в приміщенні Посольства Республіки Польща в Україні відбулася зустріч керівника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удоду та Осередку розвитку польської освіти за кордоном Магдалени Богуславської.

Метою зустрічі стало обговорення можливостей проведення спільних освітніх проектів, обміну досвідом викладання і підвищення кваліфікації методистів, вчителів та молодих педагогічних кадрів.

Насамперед йшлося про можливості для громадян України та Польщі здобувати освіту. За даними, які було озвучено на зустрічі, найбільшу кількість іноземних студентів у Польщі складають громадяни України (понад 6,5 тис.). Натомість понад 800 польських студентів цьогоріч здобувають вищу освіту в Україні.

Директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод висловив подяку за підтримку Рафалу Вольські, керівникові консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні, а також звернув увагу на позитивний досвід співпраці освітян обох країн та зазначив, що дані контакти допоможуть розв’язати спільні проблеми: «Важливими для нас є питання, пов’язані із загальноосвітньою та вищою школою. Також цікавлять контакти в науковій сфері. Ми сподіваємося, що завдяки спільним крокам буде надано позитивний імпульс співпраці українських і польських учених».

Як повідомлялося раніше, польські науковці візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Друга світова війна: уроки і наслідки для України і Польщі», яка проходитиме 24-25 квітня 2012 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.

За словами директора Осередку розвитку польської освіти за кордоном Магдалени Богуславської, найбільша увага приділяється популяризації польської мови, впровадженню нових методик і навчальних програм. Накопичений досвід, на її думку, стане корисним у розробці спільних програм з викладання мов національних меншин.

Також під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо проведення занять і консультацій для вчителів, а також вчителів-волонтерів, запрошених громадськими організаціями; здійснення рецензування (експертизи) підручників, навчальних посібників та інших видань; обміну досвідом та реалізації спільних освітніх проектів.

За підсумками зустрічі підписано договір про співпрацю, що зафіксував домовленості між сторонами.


Додатково:

НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ PERSPEKTYWY

Польща прагне розширити програму Erasmus

Чому українська молодь їде вчитися до Польщі?

Министерство образования приглашает на учебу студентов из Мозамбика

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів