Студенти у США закінчують коледжі із боргом у 24 тисячі доларів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Студенти у США закінчують коледжі із боргом у 24 тисячі доларів
21-11-2011

Ледве не кожен американець закінчує навчання з багатотисячним боргом.

Виплачувати позичку немає з чого, оскільки знайти роботу в умовах економічної кризи молодому фахівцю без досвіду надзвичайно складно. Щоб зменшити заборгованість по студентських кредитах адміністрація Барака Обами з наступного року вводить у дію, новий, сприятливий для випускників, план виплати боргу.

Тим часом освітні заклади шукають свої шляхи полегшення фінансового тягаря для студентів. Так у коледжі Тайдвотер у штаті Вірджинія ветеран збройних сил США Різон Чандлер, після закінчення військової служби вирішив здобути вищу освіту. Коледж обрав недорогий, адже гроші на навчання доводиться позичати. Як і майже половина із 46 тисяч студентів цього вузу Різон звернуся за фінансовою допомогою:

«Мені 26 років, і у мене трохи більше життєвого досвіду, ніж у тих, кому по 18 і які щойно закінчили школу».

Щоби взяти кредит на навчання, студентів цього коледжу зобов’язують скласти персональний фінансовий план. Базуючись на стартових зарплатах після закінчення вузу і своїх витратах, вони можуть вирахувати місячну виплату студентського боргу.

«Моя стартова зарплата, як спеціаліста міського і регіонального планування, буде в районі 36-40 тисяч доларів на рік. Знаючи суму кредиту і річну зарплату, я можу підрахувати розмір щомісячних платежів. У моєму випадку це буде 136 доларів на місяць», – каже Різон Чандлер.

Це дуже поміркована сума – вважає президент коледжу Дебора ді Крочі:

«Коли берете позику на житло, ви точно знаєте суму вашого місячного платежу, те саме з позикою на автомашину. А з кредитом на навчання чомусь все по-іншому. Надто багато часу минає від позичання до виплати кредиту. То ж ми хочемо допомогти студентам зрозуміти, що позика не є безкоштовною, що ці гроші доведеться повертати не залежно від того чи досягли вони своєї мети у житті, чи ні».

Зі зростанням рівня безробіття все більше американської молоді іде вчитися, у надії перечекати найважчі часи у коледжі. Чимало з них беруть позички, які після закінчення вузу будуть змушені повертати.

«Минулого року випускники вузів, які позичали гроші, закінчили коледж з середнім боргом у 24 тисячі доларів. Студентські позики, уперше, перевищили заборгованість по кредитних картках», – занепокоєний ситуацією Барак Обама.

Нещодавно президент Обама оголосив план полегшення боргового тягаря для студентів та недавніх випускників. Проект, що вступить у силу наступного року, дозволяє людям платити студентський борг лише з 10% дискреційних доходів і прощає решту боргу після 20 років виплати.

Дебора ді Крочі зазначає: «Це один зі способів погашення боргу. І можливо це єдиний наразі спосіб вирішення проблеми, хоча я волію дивитися на це іншого боку».

Різон Чандлер, склавши свій фінансовий план, вирішив взяти меншу позику, адже хоче продовжити навчання, на яке знову доведеться позичати.


Додатково:

Для американських «латинос» вища освіта стає доступнішою

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів