Табачник вважає: 3 ВНЗ досить для Полтавщини « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Табачник вважає: 3 ВНЗ досить для Полтавщини
18-03-2011

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник рекомендує залишити в полтавському регіоні лише три вищі навчальні заклади. Про це він сказав під час візиту в Полтаву.

На його думку, для області з населенням у півтора мільйона жителів доцільно мати три успішних університети, беручи до уваги світовий досвід: один ВНЗ на 500-700 тис. населення. "Цю кількість ВНЗ має встановити саме суспільство, рада ректорів Полтавщини і облдержадміністрація. Потрібно подумати і внести на розгляд загальне бачення. Трьох успішних університетів цілком достатньо", - переконаний міністр.

"Табачник - не диктатор, він не може прийти і закрити от так ВНЗ", - зазначив він, порекомендувавши вирішити це питання владі області.

З його слів, перші пілоті проекти з оптимізації (злиття) ВНЗ розпочалися у Львові та Донецьку, зараз триває масштабний процес у Кривому Розі, де планують об'єднати 4 ВНЗ і 2 науково-дослідні інститути.

Нагадаємо, на Полтавщині Миргородський керамічний технікум вирішили приєднати до національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.

Зараз у Полтавській області налічується 8 ВНЗ III і IV рівня акредитації: Полтавська державна аграрна академія; Полтавський державний педагогічний університет ім. Володимира Короленка; Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка; Полтавський університет економіки і торгівлі; Українська медична стоматологічна академія; Кременчуцький державний університет ім. Михайла Остроградського; Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки і права; Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління.


Додатково:

По словам аналитиков «Эксперта РА», новый рейтинг университетов России не выявил явной связи между укрупнением вуза и повышением его конкурентоспособности.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів