Електронний вступ 2011: Кому можна, кому - ні « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Електронний вступ 2011: Кому можна, кому - ні
3-07-2011

З 1 липня на сайті osvita.com розпочав свою роботу експеримент "Електронний вступ 2011". Розпочав чомусь двозначно, адже коментарів із словами "Вибачте сервіс тимчасово не доступний. Зверніться будь ласка пізніше. Наші технічні спеціалісти вже працюють над цим питанням." досить багато.

Але, сьогодні не про це. Навіть коли "Електронний вступ" запрацює - є досить багато категорій осіб, які на зможуть скористатися цим сервісом і яким доведеться подавати заяви за старим зразком (тобто ручками-ніжками).

На сайті викладено наступний документ:

Вимоги до осіб, що мають можливість скористатись експериментом "Електронний вступ 2011":

- здобуття повної загальної середньої освіти з 2007 по 2011 рік включно;
- прагнення вперше здобути вищу освіту;
- наявність сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти;
- прізвище, ім’я, по батькові зазначені у атестаті про повну загальну середню освіту та сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти, дані про які подаються однією особою, повинні бути однакові;
- вступники не повинні бути віднесені до нижче перелічених категорій осіб, що мають особливі умови вступу:

Код Особливі умови вступу
105. Інваліди І та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю).
106. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також особи з їх числа, віком до 23 років.
107. Особи, яким відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане право пільгового зарахування.
108. Особи, які зараховані на умовах цільового прийому згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 р. № 1159 "Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості".
109. Учасники міжнародних олімпіад.
110. Призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
111. Призери III етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
112. Особи з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили підготовчі курси (відділення, факультети довузівської підготовки) вищого навчального закладу, для вступу на основі повної загальної середньої освіти до цього вищого навчального закладу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (спеціальностях).
113. Іноземці, зараховані за квотою МОНмолодьспорт.
114. Іноземні громадяни.
115. Особи, яким Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надано право на вступ до вищого навчального закладу поза конкурсом.
116. Особи, яким Законом України "Про підвищення престижності шахтарської праці" надано право на вступ до вищого навчального закладу поза конкурсом.
117. Діти військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків.
118. Особи з числа членів сімей шахтарів та гірничорятувальників, що загинули внаслідок аварії на орендному підприємстві "Шахта імені О.Ф. Засядька".
119. Особи, яким відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" надане право першочергового зарахування.
120. Особи, яким відповідно до Указу Президента України від 21.02.2002 № 157 "Про додаткові заходи щодо посилення турботи про захисників Вітчизни, їх правового і соціального захисту, поліпшення військово-патріотичного виховання молоді" надане право першочергового зарахування.
121. Особи, яким відповідно до Закону України "Про охорону дитинства" надане право першочергового зарахування.
122. Особи, яким відповідно до Указу Президента України від 12.09.2007 № 849 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 вересня 2007 року "Про основні напрями фінансового забезпечення заходів щодо підвищення життєвого рівня населення у 2008 році" надане право першочергового зарахування.
123. Особи, яким відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" надане право першочергового зарахування при вступі до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.
124. Випускники середньої загальноосвітньої школи, які нагороджені золотою (срібною) медаллю.
125. Випускники основної школи, які мають свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою.
126. Особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди), які мали право брати участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання за їх вибором.
127. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу.
128. Громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу.
129. Військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.
130. Особи, які проживають на території населеного пункту, якому в установленому порядку надано статус гірського.
131. Особи, які мають захворювання, вказані в переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, встановленому Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України, для яких Український центр оцінювання якості освіти не може забезпечити проходження незалежного зовнішнього оцінювання навчальних досягнень.
132. Особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше.
133. Громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.
134. Особи, які не атестовані з української мови та літератури.
135. Особи, які подавали сертифікат Українського центра оцінювання якості освіти, кількість балів якого з непрофільних загальноосвітніх предметів (предмету), визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, була нижче 124 балів за умови, якщо кількість балів з профільних загальноосвітніх предметів (предмету), визначених правилами прийому до вищого навчального закладу, становить не нижче 170 балів з кожного предмету.
136. Квота МОНмолодьспорт відповідно до Указу Президента України від 25 березня 1994 року № 112/94 "Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними прикордонними областями Російської Федерації"
137. Квота відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 04.07.2006 року № 504 "Про організацію прийому на навчання осіб з обмеженими можливостями (вадами слуху)" (Українське товариство глухих)
138. Зараховані за співбесідою.
139. Діти, чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, при вступі на навчання за гірничими спеціальностями відповідно до Указу Президента України від 19.05.99 № 524 "Про державну допомогу дітям, які вчаться за гірничими спеціальностями і чиї батьки загинули або стали інвалідами на вугледобувних підприємствах".
140. Діти, батьки яких, працівники органів внутрішніх справ, померли чи стали інвалідами І групи при виконанні службових обов'язків (у тому числі інвалідність яких пов'язана з участю в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС), яким надане право поза конкурсного вступу відповідно до Указу Президента України від 17 березня 1998 року № 197/98 "Про деякі заходи щодо державної підтримки сімей з неповнолітніми дітьми працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків".
141. Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули, померли чи стали інвалідами за обставин, не пов'язаних з виконанням службових обов'язків.
142. Діти працівників органів внутрішніх справ.
143. Особи із числа випускників училищ професійної підготовки системи МВС, які закінчили навчання з відзнакою.
144. Особи рядового і молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ.

Тим, кому дозволено працювати з системою, рекомендуємо почекати 5-6 днів, до того часу, поки "організатори" все у себе не налаштують.

Вдалого вступу!

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів