17 листопада 2019 р. НТУ «Харківський політехнічний інститут» в рамках святкування UNESCO Всесвітнього дня науки для миру та розвитку проведе Фестиваль науки «Science is FUN».
Івент ХПІ — один з п’яти заходів UNESCO, запланованих в різних країнах світу: Індонезії, Італії, Люксембурзі, Тунісі. Українську локацію міжнародної організації представить НТУ «ХПІ».
Місце проведення — Спорткомплекс НТУ «ХПІ» (м. Харків, вул. Алчевських, 50а). Початок — 10:00.
У програмі фестивалю науки «Science is FUN!»:
— інтерактивні локації (демонстрація робототехніки та інжинірингу, лабораторно-експериментальна зона, територія майстер-класів),
— дискусійна панель «Професії майбутнього» (мотиваційні лекції від випускників ХПІ і роботодавців),
— лекції від представників Центральної приймальної комісії вишу на теми: «Особливості вступної кампанії та умов прийому 2020» і «Робота над помилками вступників попередніх років»,
— експрес-тестування ЗНО,
— стенд-сесії з презентацією напрямів навчання в НТУ «ХПІ». Будуть представлені 5 інститутів і 4 факультети ХПІ, які пропонують 43 спеціальності (170 освітніх програм),
— виступ рок-гуртів: Rebel Yell (Cover-band), ВЛ8 (Rock-band). Звук живий.
Гості заходу зможуть поспілкуватися з ректором ХПІ професором Євгеном Соколом, представниками інститутів, факультетів і кафедр вишу.
Фестиваль науки «Science is FUN» пройде в рамках святкування UNESCO Всесвітнього дня науки для миру та розвитку. Його мета — підкреслити важливість і актуальність науки в повсякденному житті людини, поліпшити поінформованість людей в розвитку науки, підкреслити роль вчених у розширенні розуміння нашої планети, а також сприяти сталому розвитку суспільства.
Участь — безкоштовна. Знання — безцінні!
Контакти: +380 (57) 707-66-34, e-mail: admission@khpi.edu.ua
Подія в Facebook — https://www.facebook.com/events/484607455473571/.
Довідка:
UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization) — спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.
Цілі, декларовані організацією — сприяння зміцненню миру і безпеки за рахунок розширення співробітництва держав і народів в галузі освіти, науки і культури; забезпечення справедливості і дотримання законності, загальної поваги прав і основних свобод людини, проголошених у Статуті Організації Об’єднаних Націй, для всіх народів, незалежно від раси, статі, мови, орієнтації або релігії.