Звіт Рахункової палати про результати фінансового аудиту Міністерства цифрової трансформації України за 2020 рікЗатверджено
рішенням Рахункової палати від 22.06.2021 № 14-4
До Вашої уваги пропонуємо частину Звіту:
"...
Вступна частина: стан виконання аудиту та
загальний висновокМета аудиту Перевірка, аналіз, оцінка правильності ведення, повноти обліку, достовірності фінансової та бюджетної звітності, встановлення фактичного стану справ щодо виконання та цільового використання Мінцифри у 2020 році бюджетних коштів за КПКВК 2901010, дотримання законодавства при здійсненні операцій з бюджетними коштами, надання оцінки щодо управління фінансовими ресурсами та внутрішнього контролю.
Предмет аудиту Фінансова та бюджетна звітність Мінцифри за 2020 рік; облікова політика; фінансово- господарські операції; первинні документи бухгалтерського обліку за 2020 рік; документи Мінцифри щодо здійснення публічних закупівель; договори, які укладались та виконувались Мінцифри у 2020 році; накази та інші акти індивідуальної дії Мінцифри; планові документи; документи, які застосовуються для обліку робочого часу, при нарахуванні та для виплати заробітної плати; регістри синтетичного обліку - меморіальні ордери (накопичувальні відомості); регістри аналітичного обліку - книги і картки; книга «Журнал-головна»; елементи автоматизації бухгалтерського обліку; інші статистичні і довідкові матеріали, які характеризують стан використання бюджетних коштів; система внутрішнього контролю.
...
Основні результати аудиту: інші результати аудитуРозкриття інформації у
фінансовій та бюджетній
звітностіУ фінансовій звітності Мінцифри виявлено викривлень на загальну суму 1 611,2 тис. гривень...
У бюджетній звітності Мінцифри у 2020 році видатки завищено на 1613,2 тис. грн та занижено на 1 353,0 тис. гривень...
...
Аналіз структури
Мінцифри та штатного
розпису...Встановлено, що в окремих директоратах Мінцифри штатним розписом на 2020 рік затверджено кількість керівного складу, що становила 60 відс. загальної штатної чисельності структурного підрозділу...
...На думку аудиторів, в окремих випадках це не сприятиме продуктивному застосуванню трудових ресурсів у робочих процесах через розбалансування співвідношення державних службовців категорії «Б» до категорії «В», збільшення розміру заробітної плати окремим державним службовцям категорії «Б», що може призвести до нераціонального використання видатків на оплату праці розпорядником бюджетних коштів... "
Ознайомитися з повним текстом зазначеного документу >>>