СПИСОК молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених у 2020 р. « Файли « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Файли
СПИСОК молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених у 2020 р.
16-06-2020

Додаток 1

до Постанови президії

Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

від 10 червня 2020 року №4




СПИСОК

молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених



Інститут математики НАН України

1. Давидович Василь Васильович

2. Заболотний Ярослав Володимирович

3. Плакош Адріана Романівна

4. Фещенко Богдан Григорович

5. Чепурухіна Ірина Сергіївна

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

6. Євгеньєва Євгенія Олександрівна

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України

7. Кузь Антон Мирославович

8. Козачок Олег Петрович

Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України

9. Багацький Олексій Валентинович

10. Біла Галина Дмитрівна

11. Будник Віталій Миколайович

12. Литвиненко Федір Анатолійович

13. Мановицька Дарія Олександрівна

14. Назаренко Євген Володимирович

15. Сабельніков Павло Юрійович

16. Сайко Ігор Миколайович

17. Стовба Віктор Олександрович

18. Сулейманов Сеіт-Бекір Сінавер огли

19. Халімендік Валерій Валерійович

20. Чайка Дарія Олександрівна

21. Чистяков Олексій Валерійович

Інститут програмних систем НАН України

22. Іваненко Павло Андрійович

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23. Андрійчук Олег Валентинович

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

24. Колотій Андрій Всеволодович

25. Черемних Сергій Олегович

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України

26. Боровик Вадим Олександрович

27. Водолазський Євген Валерійович

28. Мороз Ольга Григорівна

29. Комар Микола Миколайович

30. Тимчишин Роман Миронович

Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України

31. Кіпніс Олександр Леонідович

32. Орленко Сергій Петрович

33. Хорошун Анатолій Сергійович

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

34. Безрукавий Назар Васильович

35. Музика Лев Володимирович

36. Палій Олександр Сергійович

37. Шевельова Ганна Михайлівна

Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України

38. Деркач Олег Леонідович

39. Кабанник Сергій Миколайович

40. Кравчук Роман Васильович

41. Савченко Кирило Валентинович

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова НАН України

42. Демченко Тетяна Дмитрівна

43. Курілов Владислав Сергійович

44. Назаров Олександр Євгенійович

45. Стефанко Сергій Вікторович

Інститут гідромеханіки НАН України

46. Баскова Олександра Олександрівна

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

47. Іванов Володимир Анатолійович

Інститут фізики НАН України

48. Лопатіна Ярослава Юріївна

49. Соколов Андрій Миколайович

50. Руденко Роман Миколайович

51. Ходько Аліна Андріївна

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України

52. Ісаєва Оксана Федорівна

53. Коркішко Роман Михайлович

54. Ніколенко Андрій Сергійович

55. Поліщук Юлія Олегівна

56. Циканюк Богдан Ігорович

Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України

57. Бошко Олег Ігорович

58. Гаценко Олександр Сергійович

59. Наумук Артем Юрійович

60. Нізамеєв Максим Сергійович

61. Стасюк Олександр Олександрович

62. Суворов Олександр Юрійович

Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

63. Рудаковський Антон Володимирович

64. Савченко Денис Олександрович

65. Стародуб Іван Олексійович

66. Щур Ольга Володимирівна

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

67. Cоболенко Маргарита Олександрівна

68. Шубіна Олена Сергіївна

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

69. Харлан Юлія Ігорівна

70. Косогор Анна Олексіївна

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І Вєркіна НАН України

71. Барабашко Максим Сергійович

72. Герус Анна Олегівна

73. Марченко Віталій Анатолійович

74. Михайленко Христина Олексіївна

75. Шкоп Анастасія Дмитрівна

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України

76. Івженко Любов Ігорівна

77. Ковальов Євген Олександрович

78. Ляшенко Ілля

79. Полевой Сергій Юрійович

80. Пономаренко Сергій Станіславович

Радіоастрономічний інститут НАН України

81. Антоненко Юлія Вікторівна

82. Єрін Сергій Миколайович

83. Золотарьов Володимир Олександрович

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

84. Виноградов Юрій Олексійович

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

85. Баліга Василь Ярославович

86. Гвоздь Тарас Валентинович

87. Демчук Тарас Васильович

Інститут електронної фізики НАН України

88. Поп Оксана Михайлівна

Інститут геологічних наук НАН України

89. Глонь Віталій Анатолійович

90. Нездолій Євгенія Сергіївна

91. Охоліна Тетяна Вячеславівна

92. Стародубець Кирило Миколайович

Державна установа "Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України"

93. Голубов Станіслав Іванович

94. Свіденюк Михайло Олегович

95. Шевчук Руслан Миколайович

Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

96. Семенова Юлія Володимирівна

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

97. Пиріжок Наталія Богданівна

Інститут географії НАН України

98. Бикова Марія Дмитрівна

99. Кушнір Анатолій Степанович

100. Марущинець Андрій Васильович

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України

101. Антоненко Тетяна Сергіївна

102. Вовк Катерина В’ячеславівна

103. Пономар Віталій Павлович

Державна наукова установа "Центр проблем морської геології, геоекології та осадового рудоутворення НАН України"

104. Шураєв Ігор Миколайович

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

105. Зубер Тетяна Олександрівна

106. Ковальчук Максим Олександрович

107. Лісова (Бредун) Людмила Олександрівна

108. Молтасов Андрій Валерійович

109. Мотруніч Святослав Ігорович

110. М’ясоїд Володимир Володимирович

111. Порохонько Віталій Богданович

112. Селін Роман Володимирович

113. Шваб Сергій Леонідович

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України

114. Марек Ірина Олегівна

115. Миронюк Денис Валерійович.

116. Мисливченко Олександр Миколайович

117. Островерх Анна Сергіївна

118. Полішко Ігор Олександрович

119. Супрун (Барановська) Оксана Валеріївна

120. Шишкіна Юлія Олександрівна

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України

121. Барвіцький Павло Петрович

122. Ричев Сергій Володимирович

123. Сербенюк Тетяна Богданівна

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

124. Ворон Михайло Михайлович.

125. Калюжний Павло Борисович

126. Михнян Олена Вікторівна

127. Пархомчук Жанна В'ячеславівна

Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України

128. Галайчак (Головей) Світлана Анатоліївна

129. Долінська Ірина Ярославівна

130. Канюк Юрій Ігорович

131. Ліснічук Андрій Євгенович

132. Чорненький Андрій Борисович

Інститут чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України

133. Голубенко Тетяна Миколаївна

134. Москалина Андрій Олександрович

135. Снігура Ірина Романівна

136. Худяков Олександр Юрійович

ДНУ "НТК "Інститут монокристалів НАН України"

137. Балабанов Антон Едуардович

138. Буніна Зінаїда Юріївна

139. Григорова Ганна Володимирівна

140. Ропакова Ірина Юріївна

141. Капустник Олексій Костянтинович

142. Шапошник Анна Миколаївна

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

143. Вінниченко Дмитро Валерійович

144. Торпаков Андрій Сергійович

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

145. Кречун Марія Миколаївна

146. Прибила Андрій Вікторович

Інститут технічної теплофізики НАН України

147. Макаренко Андрій Анатолійович

148. Запорожець Артур Олександрович

149. Дубовкіна Ірина Олександрівна

150. Свердлова Анастасія Дмитрівна

Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України

151. Русанов Роман Андрійович

152. Усатова Ольга Олександрівна

153. Гоман Віталій Олександрович

154. Ольховський Антон Стефанович

155. Альохіна Світлана Вікторівна

156. Скрицький Микола Олександрович

157. Чугай Андрій Михайлович

Інститут електродинаміки НАН України

158. Берека Владислав Олегович

159. Маруня Юлія Василівна

160. Мірошник Володимир Олександрович

161. Крищук Роман Сергійович

162. Малахатка Денис Олександрович

Інститут газу НАН України

163. Сімейко Костянтин Віталійович

164. Комиш Дмитро Віталійович

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

165. Ясинецький Андрій Олексійович

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

166. Мороз Анастасія Віталіївна

ДУ "Інститут технічних проблем магнетизму НАН України"

167. Грецьких Світлана Володимирівна

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

168. Дорошенко Анатолій Олександрович

169. Годун Роман Леонідович

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"

170. Волкова Юлія Євгенівна

171. Савченко Артем Андрійович

172. Савчук Євген Сергійович

173. Скоромна Стелла Федорівна

174. Сотніков Андрій Геннадійович

175. Трофименко Сергій Валерійович.

Інститут ядерних досліджень НАН України

176. Гладковська Олександра Володимирівна

177. Григор’єв Устим Вікторович

178. Добішук Василь Миколайович

179. Зарицький Микола Миколайович

180. Куцик Олександр Едуардович

181. Лепявко Богдан Сергійович

182. Маргітич Тетяна Олегівна

183. Пугач Михайло Валерійович

Державна установа "Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України"

184. Попов Олександр Олександрович

185. Ярошенко Костянтин Костянтинович

Інститут прикладної фізики НАН України

186. Бистрик Юрій Сергійович

187. Скороход Роман Володимирович

188. Хелемеля Олексій Володимирович

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

189. Мила Діана Євгенівна

Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України

190. Бичко Ігор Богданович

191. Ларіна Ольга Вікторівна

Литвиненко Антон Сергійович

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України

193. Селін Роман Олександрович

194. Торчинюк Павло Васильович

195. Смілик Віталій Олегович

Інститут органічної хімії НАН України

196. Ткачук Віктор Миколайович

197. Данилюк Іванна Юріївна

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

198. Гаголкіна Зоя Олександрівна

199. Руденчик-Віслогузова Тетяна Володимирівна

200. Пурікова Ольга Геннадіївна

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

201. Аніщенко Віктор Миколайович

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України

202. Забнєва Ольга Володимирівна

203. Горбань Максим Володимирович

204. Кравченко Ганна Михайлівна

Фізико-хімічний інститут ім. О.В.Богатського НАН України

205. Корнилов Олександр Юрійович

206. Фадєєв Євген Миколайович

207. Дога Павло Геннадійович

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

208. Карпенко Оксана Сергіївна

209. Гаврилюк Олександр Олександрович.

210. Білюк Анатолій Анатолійович

211. Муха Юлія Петрівна

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії ім. В.П.Кухаря НАН України

212. Качаєва Марина Володимирівна

213. Штомпель Олександра Ігорівна

214. Година Діана Миколаївна

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

215. Іньшина Олена Ігорівна

216. Сачук Олена Володимирівна

Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

217. Мазанова Анна Олександрівна

218. Яценко Тетяна Андріївна

219. Ратушна Оксана Олександрівна

Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України

220. Дринь Дарія Олегівна

221. Лапікова-Бригінська Тетяна Юріївна

222. Мельник Марія Ігорівна

223. Котлярова Анна-Малгожата Борисівна

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України

224. Василюк Ольга Миколаївна

225. Говоруха Віра Михайлівна

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

226. Солдаткін Олександр Олексійович

227. Рибак Марія Юріївна

228. Черній Світлана Вікторівна

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України

229. Лихова Олександра Олександрівна

230. Яловенко Тетяна Миколаївна

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

231. Пахомова Юлія Сергіївна

232. Макашова Олена Євгенівна

233. Трутаєва Ірина Анатоліївна

Інститут біології клітини НАН України

234. Семків Марта Віталіївна

235. Панчук Ростислав Русланович

Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

236. Степанов Сергій Степанович

237. Чусова Ольга Олександрівна

Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України

238. Мартинова Катерина Василівна

239. Корнєєв Северин Валерійович

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

240. Рибаченко Лілія Ігорівна

241. Пухтаєвич Петро Петрович

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

242. Лапань Оксана Володимирівна

243. Соколова Дарина Олександрівна

Інститут гідробіології НАН України

244. Кравцова Ольга Володимирівна

Державна установа "Інститут морської біології НАН України"

245. Соколов Євген Володимирович

Державна установа "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України"

246. Білоножко Юлія Олександрівна

247. Пушкарьова Надія Олександрівна

248. Плоховська Світлана Григорівна

Інститут екології Карпат НАН України

249. Сосновська Світлана Володимирівна

Державна установа "Інститут еволюційної екології НАН України"

250. Прокопук Юлія Сергіївна

251. Прокопук Мар’яна Сергіївна

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

252. Бедернічек Тимур Юрійович.

253. Бондарчук Олександр Петрович

Національний науково-природничий музей НАН України

254. Горобець Леонід Вікторович

255. Ковальчук Олександр Миколайович

Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

256. Курбет Олександра Петрівна

257. Юхимець Роман Сергійович

258. Сливка Тетяна Олександрівна

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

259. Волкова Анастасія Олександрівна

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України

260. Клименко Юлія Анатоліївна

261. Іващенко Сергій Васильович

Інститут економіки промисловості НАН України

262. Петрова Ірина Павлівна

263. Шастун Анна Дмитрівна

Державна установа "Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України"

264. Патицька Христина Олегівна

265. Попадинець Назарій Миколайович

Державна установа "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України"

266. Сакаль Оксана Володимирівна

Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України

267. Голікова Ольга Сергіївна

Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України

268. Іванова Ольга Юріївна

Інститут історії України НАН України

269. Водотика Тетяна Сергіївна

270. Ніколайчук Дмитрій Олександрович

271. Маєвський Олександр Олегович

272. Борщик Ярослав Вікторович

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

273. Смерека Богдан Володимирович

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

274. Артимишин Павло Іванович

Інститут археології НАН України

275. Рудь Віталій Сергійович

276. Шелехань Олександр Володимирович

Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України

277. Філь Юлія Сергіївна

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України

278. Коцур Віталій Вікторович

Державна установа "Інститут всесвітньої історії НАН України"

279. Мудрієвська Ірина Ігорівна

Інститут філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

280. Волковський Володимир Павлович

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

281. Малишев Олександр Олегович

282. Явір Віра Анатоліївна

Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського

283. Горбач Тимур Сергійович

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

284. Григорчук Юлія Миколаївна

285. Гогуля Марина Петрівна

Інститут української мови НАН України

286. Цар Іванна Миколаївна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України

287. Ярова Аліна Віталіївна

288. Бех Микола Васильович

Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України

289. Євланова Олександра Олександрівна

Інститут народознавства НАН України

290. Зюбровський Андрій Вікторович

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

291. Дорожинська Альона Вікторівна

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

292. Муха Артем Андрійович

293. Кізуб Лілія Анатоліївна

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

294. Дроздович Ірина Геннадіївна

Центр гуманітарної освіти НАН України

295. Драпогуз Василь Петрович

ДУ "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України"

296. Станкова Марія Дмитрівна

297. Петренко Надія Сергіївна

298. Вовченко Олена Владиславівна

Національний центр "Мала академія наук України"

299. Приходнюк Віталій Валерійович

300. Шаповалов Євгеній Борисович



: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів