Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Зовнішнє оцінювання
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
ЗВО України
ТОП-10 ЗВО України
Інформація для рейтингу
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників
19-08-2017

18 серпня 2017 року Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників.



У роботі заходу взяли участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, педагоги, науковці, представники профспілок з областей країни, фахівці профільних установ, ЗМІ.

Під час конференції обговорювалися питання реформи середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.

Прем’єр-міністра Володимир Гройсман розпочав свій виступ зі слів вдячності кожному вчителю, який працює в таких непростих умовах, вкладаючи у дітей не лише свої знання, але й серце і душу. Він наголосив, що наступний – 2018 рік стане роком розвитку якісної освіти в Україні – за рахунок створення опорних шкіл, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їх матеріальних потреб, перегляду освітніх програм та продовження політики збільшення заробітних плат українським вчителям.

За словами Прем’єр-міністра питання освіти є справжнім пріоритетом для країни. Сучасна освіта потребує реформування, адже змінилися вимоги до навчання, до знань і до компетентностей.

«Наше завдання – надати рівний доступ усім до освітніх послуг», – наголосив Володимир Гройсман. Також він зазначив, що потрібно побудувати якісну систему освіти, яка базуватиметься на декількох позиціях. Перша – вчитель має бути вмотивований, тобто при формуванні бюджету на 2018 рік підвищення зарплати освітянам залишається незмінним пріоритетом. Наступні позиції стосуються формування потужної матеріально-технічної бази освітніх закладів, розробки нових навчальних програм, придбання шкільних автобусів.

«Це тільки початок повноцінної модернізації освіти. Дійсно, ми з вами стоїмо на порозі реформ, але в змінах можливо опиратися тільки на професіоналізм українського освітнього середовища, тому нові програми навчання, нові вимоги – це є ще одна складова нової якісної української освіти», – наголосив Прем’єр-міністр. Він також зазначив, що відсутність змін «буде дуже дорого коштувати». І якщо реформа почне працювати в школах цього року, то перші плоди будуть отримані тільки через 12 років.

Насамкінець Володимир Гройсман висловив переконання, що 2018 рік буде роком розвитку якісної української освіти.

Далі роботу серпневої наради продовжила Міністр освіти Лілія Гриневич. Вона презентувала Державний стандарт початкової загальної освіти та розповіла про особливості Нової Української Школи.

Зокрема, за основу концепції НУШ було взято педагогіку партнерства: співпраця між учителем, учнем і батьками, які мають стати рівноправними учасниками освітнього процесу.

За словами Лілії Гриневич зміниться зміст і результати навчання та методика викладання. Нова школа буде співпрацювати з позашкільними закладами освіти, враховувати індивідуальні здібності дитини. Учителі зможуть готувати власні авторські навчальні програми, обирати підручники, методи, стратегії, засоби навчання.

На секційних засіданнях Всеукраїнської серпневої конференції освітян було презентовано оновлені навчальні програми для 5-9 класів, обговорено стан підготовки навчальних закладів до 2017-2018 навчального року, фінансування ЗНЗ за новою формулою розподілу освітньої субвенції, питання інклюзивної освіти у школах, управління освітою в умовах децентралізації.

: анонси :
: акценти :
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
(044) 290-41-24
(044) 290-41-24 (*122)
факс:
(044) 290-41-24
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів