Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було прийнято до International Association of University « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було прийнято до International Association of University
8-11-2012

23 жовтня Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова було урочисто прийнято до всесвітньої асоціація вищих навчальних закладів при ЮНЕСКО – Міжнародної асоціації університетів (International Association of University - IAU), яка об'єднує установи і організації зі 150 країн і має на меті надавати відповіді на спільні проблеми представників різних народів, співпрацює з різноманітними міжнародними, регіональними та національними органами, що діють у сфері вищої освіти.

МАУ заснована в Парижі і знаходиться в штаб-квартирі ЮНЕСКО. Однак, це незалежна організація. У 2008 році Генеральна асамблея МАУ обрала Хуана Рамона де ла Фуенте, колишного ректора Національного автономного університету Мексики в якості президента, на період 2008-2012 рр. Генеральним секретарем є Єва Егрон-Полак, колишній віце-президент Асоціації університетів і коледжів Канади.

Серед основних академічних принципів, визнаних Статутом МАУ як такі, що підкреслюють і визначають роль вищих навчальних закладів, відомі: академічна свобода щодо розповсюдження, утворення і поширення знань; автономія навчального закладу має бути збалансованою соціальною відповідальністю та здатністю реагування; забезпечення найвищих стандартів своєї діяльності; протидія всім формам статевої, расової, релігійної чи етнічної дискримінації; повага до розбіжностей у поглядах; заохочення і розвиток міжкультурного спілкування і навчання; свобода академічної мобільності і заохочення інтернаціоналізації знань; сприяння захисту прав людини, правосуддя, свободи, людської гідності і солідарності.

Завдяки членству в організації для драгоманівців відкрилися можливості широкої наукової діяльності і навчання за кордоном, участі в організованих асоціацією конференція, семінарах, симпозіумах.

Ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Віктор Андрущенко, коментуючи подію, зауважив, що безумовно, Драгоманівський університет має членство у багатьох всеукраїнських і міжнародних освітніх організаціях, але це лише підтверджує його високий авторитет за кордоном і в Україні та сприяє мобільності студентів-драгоманівців.

Додатково:

ВНЗ України в міжнародних асоціаціях університетів у 2011 році

: анонси :
: акценти :
Незалежне оцінювання університетів: академічний рейтинг "Топ-200 Україна 2020"
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2020» представлено на сайті IREG Observatory
"Наука та метрика": До уваги вченої спільноти! Новий проєкт Порядку присудження наукових ступенів
Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня
МОН: Мінімальна вартість контрактного навчання 2020
ДНТБ: Статистика використання працівниками українських ЗВО доступу до Scopus, Web of Science та SpringerLink
Президент: Про вдосконалення вищої освіти в Україні
Український державний центр міжнародної освіти: У 2019 році в Україні навчалося 80470 іноземних студентів
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів