У МОНмолодьспорту роз'яснили ситуацію щодо навчання студентів і аспірантів за кордоном « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
У МОНмолодьспорту роз'яснили ситуацію щодо навчання студентів і аспірантів за кордоном
19-09-2012

Офіційне повідомлення МОНмолодьспорту щодо направлення на навчання студентів і аспірантів, а також стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних ВНЗ і наукових установах за кордоном у 2012 році.У зв’язку з появою в окремих засобах масової інформації повідомлень щодо «зривання» бюджетної програми з направлення на навчання студентів і аспірантів, а також стажування наукових та науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах і наукових установах за кордоном у 2012 році МОНмолодьспорт офіційно повідомляє.

Ця програма передбачає державну підтримку і фінансування навчання та стажування за кордоном в найкращих вищих навчальних закладах США, Великобританії, Франції, Німеччини, Японії та інших економічно розвинених країн та надається студентам, аспірантам і фахівцям природничого та інженерно-технічного напрямів, у яких на сьогодні в державі є найбільша необхідність. Зокрема, це такі напрямки, як IT-технології, біонанотехнології, нові нетрадиційні джерела енергії, раціональне природокористування, авіаційна та ракетно-космічна техніка, атомна енергетика тощо.

У минулому 2011/2012 навчальному році за результатами проведеного конкурсного відбору було направлено за кошти Державного бюджету на навчання або стажування в провідних зарубіжних вищих навчальних закладах 275 осіб, з 36 українських вищих навчальних закладів: 106 студентів, 82 аспірантів і 87 науково-педагогічних працівників.

Для направлення на навчання або стажування у провідні вищі навчальні заклади за кордоном у поточному 2012/2013 навчальному році конкурсна комісія МОНмолодьспорту, розглянувши пропозиції вищих навчальних закладів, відібрала 353 особи, з 47 українських університетів: 180 студентів, 73 аспіранта і 100 науково-педагогічних працівника.

З цією метою в Державному бюджеті України на 2012 рік передбачено 40 млн. грн., з яких 20 млн. грн. вже надійшли до вищих навчальних закладів у серпні 2012 р.

Додатково інформуємо, що у переважній більшості вищих навчальних закладів країн Західної Європи, США тощо навчальний рік починається 1 – 15 жовтня, крім того, є магістерські програми навчання, за якими починається у другому (весінньому) навчальному семестрі.

Озвучені у засобах масової інформації повідомлення є, м’яко кажучи, не коректними, оскільки у більшості студентів таке навчання ще не почалося.

Студенти, у яких навчальний рік розпочався у вересні 2012 року, вчасно приступили до навчання у провідних закордонних університетах.

Але, у окремих студентів з 6 вищих навчальних закладах України виникли незначні затримки із відправленням на навчання, пов’язані із зволіканням з оформленням візових документів у консульських відділах посольств та оформленням необхідних документів (договори, довідки з банківської установи тощо) на навчання українських студентів у закордонних ВНЗ. Проте питання на цей час оперативно вирішуються керівництвом та міжнародними відділами зазначених ВНЗ, а із закордонними вищими навчальними закладами досягнуто домовленості щодо направлення таких претендентів на навчання чи стажування протягом 2012/2013 навчального року.

Крім того, повідомляємо, що Костянтин Барабанов, про якого йдеться в повідомленнях ЗМІ, є студентом Одеського національного політехнічного університету, а не Херсонського, як зазначалося, за рішенням конкурсної комісії МОНмолодьспорту направляється на навчання до Університету прикладних наук Карінтія (Австрія) наприкінці вересня, кошти на його навчання на цей час перераховані до вищого навчального закладу в повному обсязі.Додатково:

Заява Табачника про включення Університету Шевченка до рейтингу Times спростована представниками рейтингу

Рік освіти-2011: про що змовчав Табачник

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів