В УжНУ призначили в.о. ректора Віталія Ніколайчука « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
В УжНУ призначили в.о. ректора Віталія Ніколайчука
11-05-2012

Призначення Дмитра Табачника перед Вченою радою зачитав заступник голови облдержадміністрації Володимир Приходько. Кандидатура нового в.о. ректора – Віталія Ніколайчука багато кого із присутніх в залі приголомшила.

Багато представників як студентства так і професорсько-викладацького складу це збентежило, адже очікували, що в.о. знову стане професор Микола Вегеш.

Мукачево.net вдалося зв’язатися з Миколою Миколайовичем, екс-ректор прокоментував новопризначення так: «Уявіть собі, якщо я не призначив Ніколайчука на новий термін деканом, значить я мав для цього якісь підстави, тому я призначив іншу людину.

Я вважаю, що це не є прогрес, я глибоко переконаний, що Ніколайчук є перехідною постаттю, і Міністерство поставило слабку людину, яка не буде захищати інтереси університету, яка, рано чи пізно, здасть свої повноваження Ващуку. Нехай пройде час, і ми побачимо, чи я був правий »
.

Інший професор, декан стоматологічного факультету УжНУ Юрій Переста Мукачево.net зазначив, що це прерогатива міністра згідно всіх нормативних документів призначати в.о. ректора. Професор прокоментував: « Ніколайчук – один із старійшин УжНУ, і це є позитивом.

Це в.о. ректора на певний термін, який мусить бути призначеним через ряд юридичних питань, таких як право підпису, дипломи, вступна кампанія. У кінцевому результаті ректором буде той, кого вибере колектив, під час офіційних виборів»
.

Сам професор Віталій Ніколайчук своїм призначення задоволений. Після вручення наказу він одразу звернувся до присутніх: «Сьогодні переді мною особисто та перед усім колективом Ужгородського національного університету стоїть завдання утримати та утвердити статус кращого вишу Закарпаття. Звісно, працюватимемо і над покращенням матеріально-технічної бази університету, котра потребує якнайшвидшого оновлення».

Нагадаємо, з початку року студенти і викладачі УжНУ кілька разів виходили на мітинги, аби зберегти автономність вишу. Чи вдасть зберегти недоторканність УжНУ і при новому керівництві, поки невідомо.Додатково:

Представляючи нового ректора колективу НУВГП Євген Суліма зазначив:"...– треба тримати кермо у міцних руках"

Ужгородський національний університет: Пропонуємо Міністру освіти і науки України Д.В.Табачнику визнати свої прорахунки та подати у відставку

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів