Літній інститут української мови для канадських студентів « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Літній інститут української мови для канадських студентів
10-03-2012

Спільний проект МІОК та Групи Провіденс

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська Політехніка» та канадська консалтингова фірма Група Провіденс, яка спеціалізується з питань міжнародної освіти, підписали угоду про проведення літнього інституту української мови «Крок до України» (КДУ) у м. Львові з 7 липня 2012 року до 28 липня 2012 року.

Літній інститут української мови і культури КДУ пропонує інтенсивний курс української мови для всіх охочих, зокрема для канадців українського походження. Для вивчення української мови як іноземної лінгвісти МІОК розробили оригінальні навчальні посібники різних рівнів – «КРОК» .

Цього літа КДУ вперше відкриє свої двері канадським студентам. Група Провіденс відповідає за всі адміністративні питання з набору та реєстрації студентів та надає роз’яснення і консультації потенційним студентам. Навчання проходитиме на базі Львівської Політехніки. Учасників забезпечать проживанням в університетському гуртожитку. Студенти отримають всі навчально-методичні матеріали, необхідні для вивчення мови. На додаток до навчальної програми організатори підготували розважально-культурну програму: екскурсії містом та околицями, театральні вистави, знайомство з видатними львів’янами тощо. Всім учасникам після закінчення інституту видадуть сертифікат.

– Львівська політехніка – це найстарший вищий технічний заклад Східної Європи. Її створення датується 1844 роком. Сьогодні це університет, який має чудову освітню та наукову репутацію в академічному середовищі. Окрім технічних напрямів, «Львівська політехніка» має унікальні гуманітарні проекти, до яких, без сумніву, належить «Крок до України», – підкреслила директор МІОК доцент Ірина Ключковська. – Запрошуємо наших канадських друзів не лише пройти курс україністики, але й детальніше ознайомитися з нашим університетом та містом Лева, українською архітектурною перлиною.

Пропонуючи цей курс міжнародній спільноті, МІОК Львівської Політехніки насправді інтернаціоналізує українську освіту і створює умови для студентів з Канади для вивчення української мови, культури і традицій на найвищому рівні. А з уведенням реєстрації в он-лайн режимі студент може тепер бути зарахованим до інституту за лічені хвилини, – прокоментував підписання угоди президент Групи Провіденс Володимир Паславський.

Літній інститут української мови має обмежену кількість місць. Реєстрація на інтенсивний курс розпочалася 26 січня 2012 року.

Додаткова інформація про літній інститут – на Інтернет-порталі Групи Провіденс; в соціальній мережі Facebook; телефонуйте в Канаді на номер 647-831-2139 або пишіть на infoprov.inua.


Додатково:

Студенти вважають, що українська має залишатися єдиною державною

В университете Шевченко вместо рефератов будут писать статьи в Википедию

Табачник скасував державний іспит з української мови для бакалаврів

: анонси :
: акценти :
Незалежне оцінювання університетів: академічний рейтинг "Топ-200 Україна 2020"
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2020» представлено на сайті IREG Observatory
"Наука та метрика": До уваги вченої спільноти! Новий проєкт Порядку присудження наукових ступенів
Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо продовження адаптивного карантину до 31 липня
МОН: Мінімальна вартість контрактного навчання 2020
ДНТБ: Статистика використання працівниками українських ЗВО доступу до Scopus, Web of Science та SpringerLink
Президент: Про вдосконалення вищої освіти в Україні
Український державний центр міжнародної освіти: У 2019 році в Україні навчалося 80470 іноземних студентів
World Universities Web Ranking 2020 (January edition) - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів