Новий рейтинг бізнес-шкіл QS Global 200 Business Schools « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Новий рейтинг бізнес-шкіл QS Global 200 Business Schools
21-12-2011

Цього року QS Global 200 Business Schools Report включає 82 школи в Північній Америці, 67 шкіл у Європі, 36 шкіл в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, 10 шкіл у Латинській Америці та 5 шкіл в Африці та на Близькому Сході.
Метою QS Global 200 Business Schools є оцінювання показників працевлаштування студентів МВА після закінчення навчання. Рейтинг складений компанією Quacquarelli Symonds (QS).

Система оцінок QS, на відміну від традиційного рейтингу бізнес-шкіл, відображає показник працевлаштування випускника програми МВА.

При цьому рейтинг QS Global 200 Business Schools вимірює тільки один показник - працевлаштування за результатами навчання на програмі МВА за регіоном та спеціалізацією. Укладачі рейтингу вважають, що акцентування уваги виключно на думці працедавців забезпечує надійні відомості про те, які бізнес-школи випускають фахівців, яких охоче беруть на роботу. Дані рейтингу отримано на основі голосів роботодавців про те, випускників яких бізнес-шкіл вони вважають за краще брати на роботу.

Роботодавці, які винаймають тільки громадян своєї країни, не включені в дослідження. При цьому QS визнає, що багато відмінних бізнес-шкіл, що обслуговують переважно місцеві ринки праці, можуть і не потрапити до рейтингу.

Рейтинг також обмежується тільки бізнес-школами, що пропонують програми full-time MBA. «Ми включаємо тільки ті бізнес-школи, що пропонують стаціонарні програми МВА з повним днем навчання, а такі відомі бізнес-школи, як ESCP Europe або HEC Lausanne, що пропонують тільки Executive МВА або МВА з неповним днем навчання, виключаються», - зазначають укладачі рейтингу.

Для підготовки дослідження, QS зосереджується на досвідчених HR менеджерах і керівниках середньої ланки в організаціях, що активно набирають випускників MBA. Респондентам з кожної компанії ставлять низку питань про набір випускників MBA протягом попереднього та наступного років.

У QS відзначають, що роботодавці та HR-менеджери всього світу знаходяться в найкращому положенні для того, щоб визначати цінність випускників бізнес-школи, і є найбільш об'єктивними щодо того, які бізнес-школи найкращі.

«Якщо відділ кадрів обирає бізнес-школу для набору випускників МВА, рішення часто буде результатом інтенсивних досліджень: оцінювання викладацького складу, інфраструктури, актуальності курсу відповідно до потреб компанії», - зазначають укладачі рейтингу.

Аналогічно, коли менеджери з персоналу вибирають, випускників яких бізнес-шкіл винаймати, вони керуються широким діапазоном джерел інформації. Вони оцінюють якість та ефективність послуг шкіл з працевлаштування, репутацію школи.

Опитування для QS Global 200 Business Schools Report проводилося в період з березня по липень 2011 року і є одним з найбільших досліджень, що провела QS з точки зору географічного охоплення та рівня деталізації.

12100 представників роботодавців, які беруть участь в дослідженні 2011 року, були відібрані з 2140 компаній, що активно набирають випускників МВА.

Дослідження не ставить за мету скласти загальний рейтинг світових бізнес-шкіл. У таблицях перераховані школи за кластерами, з розбивкою за регіонами і спеціалізаціями. Відносне положення шкіл відображається в залежності від показників роботодавця в цьому році та рейтингу в межах регіону або спеціалізації.

Повний рейтинг доступний на сайті компанії QS www.topmba.com.

: анонси :
: акценти :
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у конференції IREG 2019 "Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти"
Рахункова палата: Протягом останніх трьох років участь МОЗ у реалізації державної політики у сфері вищої освіти не була ефективною
16 українських ЗВО увійшли до міжнародного наукометричного рейтингу SCImago 2019
THE University Impact Rankings 2019: Українські ЗВО увійшли до рейтингу впливу університетів на соціальний та економічний развиток
Команда «білих хакерів» КПІ ім. Ігоря Сікорського очолила десятку кращих команд світу
Предметний рейтинг QS World University Rankings by Subject 2019
Prometheus: Підготовка до ЗНО з української мови, математики та історії
Отчет Class Central: "МООС в цифрах: 2018 год"
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (січень 2019)
Кількість патентів, отриманих ЗВО України в 2018 році - інформація в рамках підготовки рейтингу "Топ 200 Україна"
Обзор ОЭСР о развитии науки, технологий и инноваций в 2018 году: Уроки информатики должны включать логику и анализ данных
ЮНЕСКО: Онлайн-платформа Глобальной обсерватории механизмов политики в области науки, технологий и инноваций (GO-SPIN)
Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році
Студенти-медики Тернопільського медуніверситету ім.І.Горбачевського започаткували акцію #StopIFOM
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів