Як подати апеляцію щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання « Новини « Євро Освіта
: навігація :
Болонський процес
Оцінка якості освіти
Що таке рейтинг
Тестування
Рейтинги ЗВО України
Світові рейтинги ЗВО
Інформація
Партнери
ТОП-10 ЗВО України
Навчання за кордоном
: сайт :
Карта сайту
Пошук по сайту
Лист адміністратору
: пошук :
 
: голосування :
Чи є у відкритому доступі актуальні статистичні дані про вищі навчальні заклади
Так
Ні


: фотогалерея :
Конференція Міжнародної обсерваторії з визначення університетських рейтингів (IREG-5),Берлін 2010 30-09-2010 8 марта 2010 в  Варшаве состоялся круглый стол Межнародной обсерватории по академических рейтингах и достижениям IREG-4 - 14-16 июня 2009 года, Астана, Казахстан
Новини
Як подати апеляцію щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання
2-07-2011

Пам’ятайте, що результати ЗНО з кожного предмету можна оскаржити протягом трьох днів з моменту їх офіційного оголошення. Тобто, якщо результати були оголошені 10 червня, то апеляцію необхідно подати до кінця дня 12 червня, оскільки відлік часу в цьому випадку почнеться з 10 червня.

Апеляційну заяву щодо результатів ЗНО необхідно надіслати рекомендованим листом до Українського центру оцінювання якості освіти за адресою: вул. Чорновола, 24, м.Київ, 01135. Дата подання заяви визначається за поштовим штемпелем, тому уважно слідкуйте за цим в поштових відділеннях, особливо наприкінці дня!

В самій заяві необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, номер Сертифіката, дану документу, на підставі якого було видано Сертифікат (паспорт або свідоцтво про народження), місце проживання, номер контактного телефону, предмет, результат ЗНО з якого оскаржуються. Не забудьте додати до заяви усі необхідні документи, насамперед - копію Сертифікату та копію паспорту або свідоцтва про народження.

Хочемо ще раз нагадати, що якщо в пункті тестування було допущено порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а саме: неправильний відлік часу, відсутність тестових матеріалів, дії персоналу пункту тестування, або інших абітурієнтів, що негативно вплинули на якість виконання роботи тощо – заяву необхідно подати до уповноваженої особи УЦОЯО безпосередньо в пункті тестування до виходу з нього.

У заяві має буди зазначено: прізвище, ім’я, по батькові заявника; номер Сертифіката, місце проживання, паспортні дані (дані свідоцтва про народження); номер контактного телефону; предмет оцінювання; назва пункту тестування; короткий опис порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Заяву необхідно написати власноруч та зберегти у себе розписку про подачу апеляційної заяви. Розгляд апеляційних заяв здійснюватиме регламентна комісія регіонального центру тестування. Про рішення комісії заявника буде повідомлено поштою.

Якщо ви з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії, буде можливість пройти тестування під час спеціальної сесії, яка триватиме з 27 червня до 5 липня. Однак, до участі у такій сесії допускаються ті, хто пропустив основну сесію через хворобу, участь у міжнародних змаганнях, смерть близької людини, якщо під час тестування учасникові стало погано. Але такі причини повинні бути підкріплені документально (мають бути медичні довідки тощо). Щоб зареєструватися на спеціальну сесію, треба протягом п’яти днів з дня тестування з відповідного предмета подати заяву у свій регіональний центр оцінювання якості освіти, копію сертифіката та інші супровідні документи.Додаток:

(зразок заяви, Pdf, Word).Додатково:

Рейтинг університетів України III, IV рівнів акредитації

Перелік ВНЗ, де буде військова кафедра

: анонси :
: акценти :
ДСЯОУ: Аналітична записка за результатами вивчення організації та проведення ЗВО вступної кампанії 2019 року
НАЗЯВО: Аналітичний звіт “Виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного закладу вищої освіти”
НАЗЯВО: Акредитація - початок активної фази. На сьогодні отримано 1684 заявки на акредитацію
Омбудсман: Роз’яснення щодо розмежування понять «доступ до публічної інформації», «звернення» та «запит на отримання інформації про себе»
Керівник проекту "ТОП-200 Україна" взяла участь у ІІ Євразійському форумі "Трансформація через цифровізацію: університети та забезпечення якості"
World University Rankings 2020: Рейтинг кращих університетів світу 2020
World Universities Web Ranking 2019 - рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті (липень 2019)
Опубликован Academic Ranking of World Universities 2019 (ARWU)
Опубліковано новий рейтинг Webometrics (July 2019 Edition 2019.2.1)
Інформацію про 10 кращих ЗВО в рейтингу «Топ-200 Україна 2019» представлено на сайті IREG Observatory
Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті
Вища освіта України
: зовнішнє оцінювання :
: Популярне :
: наші дані :
Контакт:
тел.:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*147)
факс:
+380 (44) 246-27-83,
+380 (44) 246-27-84 (*122)
м. Київ, вул. Смілянська, 4
Карта проїзду
e-mail: inf@euroosvita.net

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на www.euroosvita.net обов'язкове у вигляді відкритого для пошукових систем гіперпосилання.
www.euroosvita.net не несе відповідальності за інформацію отриману з інших сайтів